16 Ocak 2019 Çarşamba

ANALİG Çanakkale Grubunda İstanbul üstünlüğü

Anadolu Yıldızlar Ligi Kız-Erkek Voleybol Grup Müsabakaları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BESYO Spor Salonu ve Hasan Mevsuf Spor Salonu'nda yapıldı. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarını temsil eden 4 takım da grup birincisi olarak bir üst tura çıktılar.

16 Ocak 2018 Salı 08:47
ANALİG Çanakkale Grubunda İstanbul üstünlüğü
Anadolu Yıldızlar Ligi Kız-Erkek Voleybol Grup Müsabakaları Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BESYO Spor Salonu ve Hasan Mevsuf Spor Salonu'nda yapıldı.

12-14 Ocak 2018 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılan Analig müsabakalarına 11 ilden 22 takım ve 260 sporcu katıldı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi BESYO Spor Salonunda yapılan Açılış Seremonisine Spor Şube Müdür V. Dr. Firuz Erdil, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Necati Cerrahoğlu, Çanakkale Voleybol İl Temsilcisi Mehtap Gümüş, Antrenörler ve Sporcular katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından açılış konuşmaları yapıldı.Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) 2017-2018 sezonu voleybol grup müsabakaları 14 Ocak Pazar günü Çanakkale'de oynanan grup maçlarının ardından sona erdi.

Çanakkale'nin ev sahipliği yaptığı Anadolu Yıldız Ligi (ANALİG) voleybol grup müsabakalarına 11 Kız takımı (Çanakkale, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa ve Balıkesir), 10 Erkek takımı(Çanakkale, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Bursa) toplam 277 sporcu 22 Antrenör ve 16 İdareci katıldı. Son gün oynanan karşılaşmalarının ardından guruplarında ilk ikiye giren takımlara Madalyaları, Başarı Belgeleri ve Katılım Belgeleri Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil, Çanakkale Voleybol İl Temsilcisi Mehtap Gümüş, Çanakkale Okul Sporları İl Temsilcisi İsmail Hakkı Şenel ve Anafartalar Spor Salonu Tesis Amiri Ahmet Yavaş tarafından takdim edildi.
 
Anahtar Kelimeler: ANALİG, Anadolu Yıldızları

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV