26 Haziran 2019 Çarşamba

Balıkesir Voleybol Akademi çalışmalarına başladı

Geçmiş dönemlerde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, DSİ Spor ve Bigadiç Belediyespor gibi takımları çalıştıran Balıkesirli Antrenör Uğur Baysal 'Balıkesir Voleybol Akademi' açılışı gerçekleştirildi.

08 Nisan 2019 Pazartesi 12:15
Balıkesir Voleybol Akademi çalışmalarına başladı
Geçmiş dönemlerde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, DSİ Spor ve Bigadiç Belediyespor gibi takımları çalıştıran Balıkesirli Antrenör Uğur Baysal 'Balıkesir Voleybol Akademi' açılışı gerçekleştirildi. Cumhuriyet Lisesi'nde çalışmalarına başlayan Baysal, spor okullarının öncelikli amacının gençlerin ve çocukların sosyal ve fiziki gelişimini sağlamak olduğunu söyledi.

Baysal yaptığı açıklamada; "Balıkesir gençliğini spor ile buluşturarak Türk sporuna yetenekli sporcu yetiştirme hedefiyle faaliyete başlayan kulübümüz aynı zamanda topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Spor okullarımızın öncelikli amacı gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyal ve fiziki gelişimini sağlamaktır.  Alanında uzman ve tecrübeli antrenörlerle çalışma imkanı olan sporcularımızı mili takımlar seviyesine çıkarmak amacıyla çalışmalarımızı yapmaktayız" dedi.

7-15 yaş arası öğrencilerin akademiye kayıt olabileceklerini hatırlatan Baysal, kayıt yaptırmak isteyenlerin 0507 669 94 10 ve 0535 779 91 23 nolu telefonları aramalarının yeterli olduğunu ifade etti. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV