19 Ağustos 2019 Pazartesi

Başkan Üstündağ U16 Milli Takım Kampını ziyaret etti

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, U16 Bayan Milli Takım Hazırlık Kampını Ziyaret Etti

28 Ocak 2019 Pazartesi 08:11
Başkan Üstündağ U16 Milli Takım Kampını ziyaret etti
13-21 Temmuz 2019 tarihlerinde İtalya ve Hırvatistan’ın ortaklaşa düzenleyeceği 16 Yaş Altı Bayanlar Avrupa Şampiyonası öncesinde, ilk kez  Avrupa Şampiyonası’nda görev alacak genç sporcuların birlikte takım uyumunun artırılması ve kampta yer alan sporcuların seviyelerinin görülmesi amacıyla gerçekleştirilen hazırlık kampının ilki Ankara’da başladı.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, 01 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek olan hazırlık kampında millilerimize ziyarette bulundu. Ziyarette; TVF Milli Takımlardan Sorumu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar da yer aldı.

Hazırlık kampı çalışmaları hakkında bilgiler alan TVF Başkanı Üstündağ, ‘’Sizler Türk voleybolunun geleceği olarak bugün buradasınız. Umuyoruz ki hepiniz başarılı voleybolcular olarak yetişeceksiniz. Federasyon olarak tesislerimiz, antrenörlerimiz ve tüm imkanlarımızı sizlerin başarılı olabilmesi için tüm çabamızla çalışıyoruz. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizler gibi değerli, Türk sporuna değer katacak sporcu adaylarına sahibiz. Alt yapı kamplarımızı çok önemsiyoruz. Voleybolun yanında eğitiminize de önem vermeniz gerekiyor. Derslerinizi ihmal etmeyin. Hepinize başarılar diliyorum.’’dedi

U16 Bayan Milli Takımı hazırlık kampının ikincisi Nisan ayında, üçüncüsü ise; Festival Voleybol ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarının ardından Temmuz ayında gerçekleştirilecek. 
Anahtar Kelimeler: TVF, Mehmet Akif Üstündağ

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV