23 Temmuz 2018 Pazartesi

Beykoz Voleybol antrenör kadrosunu güçlendiriyor

Beykoz İlçesine İhtisas Spor Kulübü olarak kurulan Beykoz Voleybol Spor Kulübü, Teknik Kadrosunda 3.Kademe Antrenörlük Belgesi ile yetenekli bir ismi Ömrüye Öncül’ü de dahil etti

02 Temmuz 2017 Pazar 19:38
Beykoz Voleybol antrenör kadrosunu güçlendiriyor
 Kurulduğu günden beri her geçen gün daha üstüne koyan bir görüntü çizen Bektaş Durmaz Yönetimindeki Kulüp, bünyesinde geleceğin Voleybolcularını yetiştirmeye devam ediyor.

Daha önce Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı ile çalışan deneyimli antrenör Bektaş Durmaz’ın  kendi rotasını çizdikten sonra kuruluşunu gerçekleştirdiği Beykoz Voleybol Spor Kulübü ilk sezonun ardından oluşturduğu kadro ile bir sonraki sezon İstanbul Mahalli Voleybol Liglerine katılım sağlamış Beykoz İlçemiz temsilcilerinden olmuştu.

Bektaş Durmaz, Teknik Kadrolarına Ömrüye Öncül’ü dahil etmeleri ile kulüp olarak hedef çıtalarını da yükselteceklerini söylerken, “ 3.Kademe yani bir başka deyişle Kıdemli Antrenör konumunda olan Ömrüye Hocamıza camiamıza hoş geldin diyorum. Kendisi Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Voleybol Antrenörlük Bölümü Mezunu bir isim. Kısa süre zarfından sporcularımız ile kaynaşma sağladı. ” diye konuştu.

Beykoz İlçesinde kız çocukları ve genç kızlar için en ideal sporunun Voleybol olduğu iddiasında bulunan Bektaş Durmaz, ” Ben bu anlamda değişik spor kulüpleri bünyesinde görev yapan tüm antrenör arkadaşlarımın misyonları olduğu düşüncesindeyim. Benim için de Voleybol Sporu olmaz ise olmaz anlamı taşımakta. Bu kulübü kurarken, uzun vadeli bir hedef belirledik. Bu süreye gelindiğinde çok daha farklı görülecek, Türk Voleyboluna birçok Yıldız Sporcu kazandırmış bir kulüp olarak konuşulacağımızı söylemek isterim. Bu zor ve yorucu bir zaman dilimini içermekte. Beykozlu ailelere diyeceğim o ki erkek çocuklarınız için alternatif sporlar mevcut, ancak hangi kulüp olurs olsun kız çocuklarını da mutlak bir spor dalı ile ki ben dediğim gibi bunun voleybol olduğu düşüncesindeyim, buluşturmalarını istiyorum. Bunu bir spor kulübü temsilcisi olmanın yanı sıra yıllardır eğitim Camiası çinde bulunan, görev yapan bir kişi olarak da söylüyorum ” diye konuştu.

IMG-20170702-WA0000

Haber ve Fotoğraf: Beykoz Haber 1908

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV