21 Ekim 2018 Pazar

Ege Voleybol tüm branşlarda var

Şükran Akar ve Tuğba Toprak yönetimindeki Ege Voleybol takımı İzmir’de küçük kız, yıldız kız ve genç kız branşlarında katıldığı grup maçlarında fırtına gibi esiyor.

01 Kasım 2017 Çarşamba 19:01
Ege Voleybol tüm branşlarda var
Bu sezon Küçük Kız, Yıldız Kız ve Genç kızlar klasman gruplarında aldığı başarılı sonuçlarla dikkati çeken Ege Voleybol takımı tüm branşlar da yarı final gruplarına kalmayı büyük ölçüde garantiledi. 


Yapmış olduğu maçlarda aldığı başarılı sonuçlarla taraflı tarafsız herkesin dikkatini çeken Ege Voleybol takımının kurucusu Şükran Akar hocamızla yapmış olduğumuz görüşmede Ege Voleybol Kulübü'nü 2014 yılında kurduklarını, tamamen kendi bünyesinde yetiştirdikleri oyuncularla maçlara çıktıklarını, özellikle iki yıldır küçük kız gruplarında B kategorisinde çok ciddi rakipleri geride bırakarak kupa aldıklarını genç takımdaki kızların birçoğunun mini ve küçük kız katregorisinde mücadele eden kızlardan oluştuğunu, en büyük oyuncusunun 2001 doğumlu olduğunu belirterek, tüm takım çalışmalarını ve antremanlarını bizzat kendisinin ve Tuğba Toprak hocanın yaptırdığını, hedeflerinin İzmir’de Voleybol takımları olarak başarılı olup ilerleyen yıllarda Türk Voleyboluna oyuncu yetiştirerek yetiştirici bir kulüp olmayı hedeflediklerini söyledi.
Bizde kendilerine ve takımlarında ter döken tüm kızlarımızın başarılarını tebrik eder, ilerleyen yıllarda Türk Voleyboluna oyuncu yetiştirerek hizmet etmelerini temenni ederiz.

Haldun Halden / İzmir'de Voleybol 

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV