15 Kasım 2018 Perşembe

Fabrika Voleybol Malatya'da

Fabrika Voleybol'un yeni okulu Malatya'da açıldı

05 Kasım 2017 Pazar 14:41
Fabrika Voleybol Malatya'da
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Malatya’da açtı.

Fabrika Voleybol'un Malatya'daki okulunun açılışı, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen mini voleybol şenliği ile yapıldı. Açılış; Malatya İl Jandarma Komutanı Şerafettin Yılmaz, Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Türkiye Voleybol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli ve Malatya Doğa Koleji Genel Müdürü Vahap Güler'in katılımlarıyla gerçekleşti.

Atatürk Spor Salonu’na kurulan mini voleybol sahalarında, tüm gün süren şenlikte çocuklar unutulmaz bir gün yaşadılar. Kulüplerin ve okulların 6-12 yaş arası öğrencileri, aileleri ve antrenörleriyle ücretsiz katılabildiği Fabrika Voleybol Mini Voleybol Şenliği’nde, Türkiye Voleybol Federasyonu sürpriz hediyeler dağıttı.

Malatya’daki Fabrika Voleybol Okulu, çalışmalarına, bugün (5 Kasım Pazar), antrenmanların yapılacağı Malatya Doğa Koleji'nde başladı.

Malatya Fabrika Voleybol Okulu İletişim: 0535 045 62 93 
Anahtar Kelimeler: Fabrika Voleybol, Malatya

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV