24 Haziran 2019 Pazartesi

Galatasaray'da ayrılık

Galatasaray Alt Yapısında değişiklik devam ediyor. Şükrü Yengil ile yolların ayrılmasının ardından son olarak 2016 sezonundan beri Galatasaray Alt Yapısında görev yapmakta olan Alt yapı antrenörlerinden Filiz Uludağ ile kulübünün yolları ayrıldı.

06 Temmuz 2018 Cuma 16:24
Galatasaray'da ayrılık
Galatasaray Alt Yapısında değişiklik devam ediyor. Şükrü Yengil ile yolların ayrılmasının ardından son olarak 2016 sezonundan beri Galatasaray Alt Yapısında görev yapmakta olan alt yapı antrenörlerinden Filiz Uludağ ile kulübünün yolları ayrıldı.
2016 Sezonunda Küçük takımla göreve başlayan, ilk yıl final grubunda başladıkları sezonu Süper Final Grubuna yükselerek bitiren, 2017 sezonunda ise İstanbul Şampiyonu olarak gittikleri TürkiyeŞampiyonası’ndan, Türkiye beşincisi olarak sezonu tamamlayan ekipte yer alan Uludağ,  bu sezon Türkiye Şampiyonu olan Yıldız Kız Takımında da Yardımcı Antrenör olarak görev yapmıştı.

1979 Doğumlu olan Fliz Uludağ, 1992-2003 yılları arası Bolu Gentaş Spor ve Bolu Belediye Spor’da voleybol oynadı. Altyapı yıllarını takiben bu kulüplerin A takımları bünyesinde 3.lig, 2. Lig ve 1.ligde mücadele etti.
Bolu Sağlık Meslek Lisesini bitirdikten sonra Bolu Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi‘nde hemşire olarak çalışırken bir yandan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda okudu. 
Bir yıl Bolu Sağlık Meslek Lisesi’nde, iki yıl Mebruke Salih Koçak İlk Öğretim Okulu’nda  beden eğitimi öğretmenliği yaptı.
2005 yılından bu yana Türk Telekom Ortaokulu’nun beden eğitimi öğretmeni olarak çalışmaya devam ediyor. 
2004-2011 yılları arasında Galatasaray, Fenerbahçe, Es Voleybol yıldız, küçük ve hazırlık grupları kategorilerinde voleybol antrenörlüğü yaptı. Galatasaray Küçük Kız Takımı ile 2008-2009 sezonunda ve Fenerbahçe Küçük Kız Takımı ile de 2010-2011 sezonunda Türkiye Şampiyonluğu kazandı.

2011-2016 Yılları arasında yurt içi ve yurt dışı kamp organizasyonları yapan Active Sports Tourism Şirketi’nin Türkiye Sorumluluğunu yaptı .
 Filiz Uludağ, halen kurucusu olduğu Ekol Spor Kulübü’nde görev yapmaktadır.
 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV