18 Ekim 2018 Perşembe

Gelişim Koleji'nin Antrenör Oyuncusu Ege Yıldız

Gelişim Kolejinin başarılı Orta Oyuncusu kulüpteki kızların "Ege Ablası" Ege Yıldız hafta sonları maç günleri de dahil sabahtan spor okullarında antrenörlük yapıyor ve öğleden sonra da A takımının maçında sahadaki yerini alıyor.

26 Ekim 2017 Perşembe 11:30
Gelişim Koleji'nin Antrenör Oyuncusu Ege Yıldız
 2007-2008 yıllarında Gelişim Koleji Spor Okulları’na başladığında henüz on yaşında olan Ege Yıldız, kısa sürede gösterdiği başarının ardından küçük takımına seçildi ve o günden sonra kulübünün minik, yıldız, genç ve A takım kategorilerinde yıllardır başarıyla mücadele ediyor.
Lise yıllarında Gelişim Koleji’nden burs alamayan Ege Yıldız, liseyi Menemen Anadolu Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümünde okudu. Dört yıl boyunca çok zor şartlarda mücadele eden, okuduğu okuldan çıkıp akşam Gelişim Koleji’ndeki antrenmanlara yetişmek için yıllarca yağmurda, çamurda, soğuk ve sıcak havalarla mücadele eden Ege, buna rağmen pes etmedi ve çok sevdiği voleybol sporunu ve Gelişim Koleji’ni bırakmadı.
Liseyi bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nü okurken bile Gelişim Koleji’ni bırakamayan Ege, artık hem kulübün A takımında kendinden yaşça küçük oyunculara ablalık yapıp onlara tecrübelerini aktarıyor hem de hafta sonları spor okullarında antrenörlük yaparak küçük kızlarımıza kendisi gibi bu sporu sevdirmek için çaba gösteriyor.
İlerleyen yıllarda okuduğu meslek olan grafik tasarımcılığı mesleğini yapmak ve voleybol antrenörlüğüne devam etmek isteyen Ege Yıldız'a bizler de mesleğinde başarılı olmasını antrenörlük hayatında da birçok sporcu yetiştirmesini temenni ediyoruz.


Haldun Halden / İzmir'de Voleybol 
Anahtar Kelimeler: Gelişim Koleji, Ege Yıldız

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV