26 Eylül 2018 Çarşamba

Ramazanoğlu çifti tecrübelerini geleceğe aktarıyor

Milli sporcular Mustafa Oğuz Ramazanoğlu ve Nalan Ramazanoğlu, Milli Takımlarda da görev yapan genç ve deneyimli antrenör Birkan Ülkütaşır ile birlikte, İstanbul’da Adres İstanbul Spor Kulübü'nde çocuklar ve gençleri voleybol ve basketbolla buluşturuyorlar.

07 Eylül 2017 Perşembe 10:49
Ramazanoğlu çifti tecrübelerini geleceğe aktarıyor
Milli sporcular Mustafa Oğuz Ramazanoğlu ve Nalan Ramazanoğlu,  Milli Takımlarda da görev yapan genç ve deneyimli antrenör Birkan Ülkütaşır ile birlikte, İstanbul’da Adres İstanbul Spor Kulübü'nde  çocuklar ve gençleri voleybol ve basketbolla buluşturuyorlar.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek seçimleri doğrultusunda başarılı olabileceği sportif branşta ‘’hedef oyuncu’’ olabilmelerini sağlamak hedefi yola çıkan Milli sporcular Nalan ve Mustafa, deneyimlerini gelecek kuşaklara aktarmak için kolları sıvadılar. Adres İstanbul, 6-16 yaş arası çocukları Voleybol ve Basketbol branşında antrenmanlarına Rasathane Ortaokulu'nda 9 Eylül Cumartesi günü başlayacak.

Ramazanoğlu çifti, ‘Adres İstanbul Spor Kulübü olarak çocuklarımızın spor yaparken mutlu, sağlıklı olmalarının yanında arkadaşlarıyla da uyum içinde olmalarını, paylaşımcı olmalarını, birlikte beraber kazanımlarını sağlamak önceliğimizdir. Yıllarca Profesyonel olarak içinde bulunduğumuz sporun bize katkılarını çocuklarımızla paylaşmak bize mutluluk verecektir. Uzman antrenörlerimiz eşliğinde antrenmanlarımız yapılmaktadır. Ayrıca çocuklarımızın yetenek seçimleri doğrultusunda ilerideki spor yaşamında yönlendirmeler ve başarılı bir sporcu olma olasılığını arttırabilecek idealist antrenörlerimizin varlığı, bize güç vermektedir’ diyerek spordaki başarılarını kulüp yöneticiliğine de taşımak arzusundalar. Milli sporcular, öncelikli olarak da  çocukların spor yaparken mutlu, sağlıklı olmalarının yanında arkadaşlarıyla da uyum içinde olmalarını, paylaşımcı olmalarını, birlikte beraber kazanımlarını sağlamayı amaç edinmişler.
 
Adres İstanbul, hakkında detaylı bilgi için 0 555 878 78 90

Voleybol Aktüel olarak Ramazanoğlu çiftine başarılar diliyoruz.
Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV