21 Ekim 2018 Pazar

Sarıyer Belediyespor da Alt Yapının ayak sesleri

Geçtiğimiz sezon Sultanlar Ligi'nde yer alan bu sene Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden Sarıyer Belediyespor'da alt yapı hamlesi meyvelerini vermeye başladı.

23 Kasım 2017 Perşembe 12:11
Sarıyer Belediyespor da Alt Yapının ayak sesleri
Geçtiğimiz sezon Sultanlar Ligi'nde yer alan bu sene Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden Sarıyer Belediyespor'da alt yapı hamlesi meyvelerini vermeye başladı. Özellikle Alt Yapı takımlarına bu yıl daha fazla önem verilmesi dikkatleri çekiyor.

Sezon başında teknik ve idari anlamda değişikliğe giden ve salon, konaklama tesisleri ile birlikte idari anlamda da bir çok yenileşmeye giden Sarıyer Belediyespor'da Alt Yapı takımlarının  ayak sesleri kendini hissettirmeye başladı.

Sarıyer Belediyespor Genç Kız Voleybol Takımı, önceki akşam karşılaştığı rakibi, geçen yılın Türkiye üçüncüsü Bahçelievler Belediyespor'u 3-2 yenerek doğru yatırımlarının karşılığını galibiyetler ile de süslemeye başladı.
Anahtar Kelimeler: Sarıyer Belediyespor,

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV