22 Temmuz 2018 Pazar

Ziraat Bankası'nın altyapı ordusu

Türkiye’nin dört bir yanından gençler, Ziraat Bankası Spor Kulübü bünyesinde voleybolcu olmak adına Ankara’ya akın ediyor

15 Haziran 2017 Perşembe 12:36
Ziraat Bankası'nın altyapı ordusu
' 10 il 10 Milli Sporcu' projesini istikrarlı bir şekilde sürdüren ve bunun karşılığını Bursa'da gerçekleşen alt yapı Türkiye Şampiyonasında alan Ziraat Bankası Spor Kulübü, spor okullarındaki gelecek vadeden gençleri Ankara'da topladı.


Geride bıraktığımız süre zarfında Spor okullarından Ziraat Bankası alt yapısına katılan 11 oyuncu bu sezon (Genç Erkekler, Yıldız Erkekler, Küçük Erkekler) Türkiye Şampiyonasında gelen başarılarda önemli rol oynadı.
Türkiye'nin dört bir yanından iyi bir voleybolcu olma hayalleri ile Ankara'ya gelen genç yetenekler, Ziraat Bankası Spor Tesislerinde gerçekleşen seçmelere katıldılar.
Daha önceden Ziraat Bankası alt yapılarına katılıp milli takımlara kadar forma giyen abileri gibi olma yolunda ilerleyen gençler belirli kriterlere göre Ziraat Bankası alt yapılarına katılma hakkı kazanacaklar.
3 gün sürecek olan seçmelerin ardından arlarında uygun görülen geleceğin milli voleybolcu adayları Ziraat Bankası Spor Kulübü alt yapısına katılacaklar. 

Ziraat Bankası Spor Kulübünün deneyimli antrenörleri tarafından Spor Okullarının başlangıcından bu yana ülkemizin kırsal kesimlerinden Spor Okullarına katılan gençler aynı zamanda 3 lig 3 takım projesinde profesyonel ligde forma giyiyorlar.
Spor Okullarında başlayan bu yolculuk alt yapılara, milli takımlara ve profesyonel liglere kadar devam edebiliyor.

Anahtar Kelimeler: Ziraat Bankası, Alt Yapı

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV