17 Kasım 2018 Cumartesi

CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakiplerimiz Belli Oluyor

Temsilcilerimizin, CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakipleri Belli Oluyor

02 Kasım 2018 Cuma 08:20
 CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki Rakiplerimiz Belli Oluyor
Ülkemizi 2019 CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek takımlarımız kadınlarda; Eczacıbaşı VitrA, Fenerbahçe ve VakıfBank, erkeklerde; Arkas Spor ve Halkbank’ın gruplardaki rakipleri, 2 Kasım Cuma günü belli olacak.

 

Macaristan’ın başkenti Budapeşte’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Avrupa Voleybol Galası’nda çekilecek kura; Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Kura çekimi, CEV’in Youtube ile Facebook Sayfası ve Laola1.tv‘den canlı yayınlanacak.

 

Kura çekimini CEV Youtube sayfasından izlemek için tıklayınız.

 

Kura çekimini CEV Facebook sayfasından izlemek için tıklayınız.

 

Kura çekimini Laola1.tv’den izlemek için tıklayınız.

 

2019 CEV Şampiyonlar Ligi 4. Etap’tan (grup aşaması) itibaren; kadınlarda ve erkeklerde 20 takım mücadele edecek. Takımlar; grup aşamasında dörderli beş gruba ayrılacak.

 

Kadınlar – Torbalar

 

1.Kavanoz: Eczacıbaşı VitrA (Türkiye), VakıfBank (Türkiye), Imoco Volley Conegliano (İtalya), Dinamo Moskova (Rusya), Igor Gorgonzola Novara (İtalya) 

2.Kavanoz: Chemik Police (Polonya), Beziers VB (Fransa), Dinamo Kazan (Rusya), LKS Commercecon Lodz (Polonya), RC Cannes (Fransa)

3.Kavanoz: CSM Bucuresti (Romanya), SSC Palmberg Schwerin (Almanya), Minchanka Minsk (Belarus), Maritza Plovdiv (Bulgaristan), Hameelinna (Finlandiya)
4.KavanozFenerbahçe (Türkiye), Savino Del Bene Scandicci (İtalya), Uralochka-NTMK Ekaterinburg (Rusya), 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım, 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım

NOT: Açıklanan kurallara göre Eczacıbaşı VitrA ile VakıfBank aynı grupta yer alamayacak ancak Fenerbahçe, Eczacıbaşı VitrA veya VakıfBank ile aynı grupta yer alabilecek.

 



 

Erkekler – Torbalar

 

1.Kavanoz: Sir Colussi Sicoma Perugia (İtalya), Zenit Kazan (Rusya), PGE Skra Belchatow (Polonya), Cucine Lube Civitanova (İtalya), Zenit Saint Petersburg (Rusya)

2.KavanozHalkbank (Türkiye), Arkas Spor (Türkiye), Berlin Recycling Volleys (Almanya), ZAKSA Kedzierzyn-Kozle (Polonya), VfB Friedrichshafen (Almanya)

3.Kavanoz: Greenyard Maaeseik (Belçika), Tours VB (Fransa), ACH Volley Ljubljana (Slovenya), VK CEZ Karlovarsko (Çekya), Knack Roesealare (Belçika)

4.Kavanoz: Azimut Modena (İtalya), Dinamo Moskova (Rusya), Trefl Gdansk (Polonya), 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım, 3.Tur Ön Elemesi’nden Gelecek Takım

 

NOT: Açıklanan kurallara göre Halkbank ve Arkas Spor aynı grupta yer alamayacak.

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV