20 Eylül 2019 Cuma

2019 CEV EuroVolley Kupası görücüye çıktı

Diğer Şampiyonalarda da Aynı Kupa Tipinin Kullanılması Bekleniyor

11 Haziran 2019 Salı 07:04
2019 CEV EuroVolley Kupası görücüye çıktı
 Ljubljana ve tüm Avrupa'daki taraftarlar için bu yılki EuroVolley kupası gösterime sunuldu. Slovenya’daki CEV EuroVolley 2019 Erkeklerin organizatörleri, Ljubljana'da yarışma başlamadan 99 gün önce yapılan özel bir gösteri ile kupayı halka açtılar. 

Altın kupa, ahşap tabanı da dahil olmak üzere 74 cm.boyunda ve 9.6 kilo ağırlığında. 

Bazı kısımları elle oyulmuş modern, taze ve genç CEV markasını yansıtan, gerçekten el yapımı bir üründür. Kupa galvanik bir banyoda 24 karat altın ile kaplanmıştır. 

Bu ikonik ve ışıltılı kupayı üretmek üç ay sürdü ve bu sayede birçok zanaatkârın uzmanlığını, becerilerini ve bilgisi kullanıldı. Planlar,aynı kupayı kıtasal gösteri etkinliğinin gelecekteki sürümleri için de kullanmak üzerine kuruldu. 

Kupanın üretiminden İtalya merkezli GDE Bertoni şirketi sorumluydu. Bu aynı şirket, FIFA Dünya Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve diğer birçok elit yarışmada kazananları ödüllendirmek için kullanılan çok sayıda önemli uluslararası kupa üretti. Kupa, bu yılın eylül ayında, sırasıyla kadınlar ve erkekler için Ankara ve Paris'te sergilenecek ve bu yılki Avrupa şampiyonlarının elinde yükselecek..
Anahtar Kelimeler: CEV, 2019 CEV EuroVolley

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV