17 Aralık 2018 Pazartesi

Erkekler CEV Cup'ta 8'li Finale yükselen takımlar belli oldu

Ülkemizi Galatasaray ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımlarının temsil ettiği ve tur atladıkları CEV Cup'ta 16'lı Final Etabı 2. maçları tamamlandı. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Tuncay Kandemir ve Sadettin Deneri de görev yaptılar.

07 Aralık 2018 Cuma 10:31
Erkekler CEV Cup'ta 8'li Finale yükselen takımlar belli oldu
Ülkemizi Galatasaray ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımlarının temsil ettiği ve tur atladıkları CEV Cup'ta 16'lı Final Etabı 2. maçları tamamlandı. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Tuncay Kandemir ve Sadettin Deneri de görev yaptılar.

Etapta 6 Aralık Perşembe günü oynanan maçlarla tamamlanan ve tur atlayan takımlar şöyle:

4 Aralık Salı
Abiant Lycurgus GRONINGEN (Hollanda): 1 - Lindaren Volley AMRISWIL (İsviçre): 3 İlk maç: 1-3
Neftohimic 2010 BURGAS (Bulgaristan):3 - PAR-KY MENEN (Belçika): 2 İlk maç: 2-3 Neftohimic 2010 BURGAS Altın setle Tur atladı
Ford Store Levoranta SASTAMALA (Finlandiya): 3 - Union Raiffeisen WALDVIERTEL (Avusturya): 0 İlk maç: 3-0
 
5 Aralık Çarşamba
Vojvodina NS Seme NOVI SAD (Sırbistan): 1 - Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING (Almanya): 3  İlk maç: 2-3
OK Mladost BRCKO (Bosna Hersek): 3 - Orion DOETINCHEM (Hollanda): 1 İlk maç: 3-1
Shakhtior SOLIGORSK (Belarus): 2 - Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): 3 İlk maç: 0-3
İSTANBUL BBSK: 0 - GFC AJACCIO (Fransa): 3 İlk maç: 3-0 İBB Altın Set'le tur atladı
Viking TIF BERGEN (Norveç): 3 - FØRDE VBK (Norveç): 1 İlk maç: 3-2 Yardımcı Hakem: Tuncay Kandemir
Mladost ZAGREB (Hırvatistan): 0 - Galatasaray: 3 İlk maç: 0-3
Lindemans AALST (Belçika): 3 - Arcada GALATI (Romanya):1 İlk maç: 3-2
CV TERUEL (İspanya): 0 - TOURCOING Lille Métropole (Fransa): 3 İlk maç: 3-0 TOURCOİNG Altın Set'le tur atladı
PAOK THESSALONIKI (Yunanistan): 3 - Indykpol AZS OLSZTYN (Polonya): 2 İlk maç: 1-3
 
6 Aralık Perşembe
TRENTINO Itas (İtalya): 3 - LAUSANNE UC (İsviçre): 0 İlk maç: 3- 0
Posojilnica AICH/DOB (Avusturya): 1 - Dukla LIBEREC (Çekya): 3  ilk maç: 1-3
VRCK KAZINCBARCIKA (Macaristan): 2 - KLADNO Volejbal cz (Çekya): 3  İlk maç: 1-3
Kuzbass KEMEROVO (Rusya): 3 - Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE (Karadağ): 0 İlk maç: 3-0 Başhakem: Sadettin Deneri

 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV