17 Aralık 2018 Pazartesi

Erkekler CEV Cup'ta tur atlayanlar belli oluyor

Ülkemizi Galatasaray ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımlarının temsil ettiği ve tur atladıkları CEV Cup'ta 16'lı Final Etabı 2. maçlarına 5 Aralık Çarşamba günü devam edildi. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Tuncay Kandemir ve Sadettin Deneri de görev yapıyorlar.

06 Aralık 2018 Perşembe 10:45
Erkekler CEV Cup'ta tur atlayanlar belli oluyor
Ülkemizi Galatasaray ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımlarının temsil ettiği ve tur atladıkları CEV Cup'ta 16'lı Final Etabı 2. maçlarına 5 Aralık Çarşamba günü devam edildi. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Tuncay Kandemir ve Sadettin Deneri de görev yapıyorlar.


Etapta 5 Aralık Çarşamba günü oynanan maçlarda alınan ve tur atlayan takımlarla, kalan maçlara ait program şöyle:

4 Aralık Salı
Abiant Lycurgus GRONINGEN (Hollanda): 1 - Lindaren Volley AMRISWIL (İsviçre): 3 İlk maç: 1-3
Neftohimic 2010 BURGAS (Bulgaristan):3 - PAR-KY MENEN (Belçika): 2 İlk maç: 2-3 Neftohimic 2010 BURGAS Altın setle Tur atladı
Ford Store Levoranta SASTAMALA (Finlandiya): 3 - Union Raiffeisen WALDVIERTEL (Avusturya): 0 İlk maç: 3-0
 
5 Aralık Çarşamba
Vojvodina NS Seme NOVI SAD (Sırbistan): 1 - Hypo Tirol AlpenVolleys HACHING (Almanya): 3  İlk maç: 2-3
OK Mladost BRCKO (Bosna Hersek): 3 - Orion DOETINCHEM (Hollanda): 1 İlk maç: 3-1
Shakhtior SOLIGORSK (Belarus): 2 - Olympiacos PIRAEUS (Yunanistan): 3 İlk maç: 0-3
İSTANBUL BBSK: 0 - GFC AJACCIO (Fransa): 3 İlk maç: 3-0 İBB Altın Set'le tur atladı
Viking TIF BERGEN (Norveç): 3 - FØRDE VBK (Norveç): 1 İlk maç: 3-2 Yardımcı Hakem: Tuncay Kandemir
Mladost ZAGREB (Hırvatistan): 0 - Galatasaray: 3 İlk maç: 0-3
Lindemans AALST (Belçika): 3 - Arcada GALATI (Romanya):1 İlk maç: 3-2
CV TERUEL (İspanya): 0 - TOURCOING Lille Métropole (Fransa): 3 İlk maç: 3-0 TOURCOİNG Altın Set'le tur atladı
PAOK THESSALONIKI (Yunanistan): 3 - Indykpol AZS OLSZTYN (Polonya): 2 İlk maç: 1-3
 
6 Aralık Perşembe
TRENTINO Itas (İtalya): - LAUSANNE UC (İsviçre):  İlk maç: 3- 0
Posojilnica AICH/DOB (Avusturya): - Dukla LIBEREC (Çekya):   ilk maç: 1-3
VRCK KAZINCBARCIKA (Macaristan) - KLADNO Volejbal cz (Çekya):   İlk maç: 1-3
Kuzbass KEMEROVO (Rusya):  - Jedinstvo Bemax BIJELO POLJE (Karadağ): İlk maç: 3-0 Başhakem: Sadettin Deneri


 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV