19 Aralık 2018 Çarşamba

Erkekler Challenge Cup'ta rövanş maçları tamamlandı

Ülkemizi Ziraat Bankası ve Maliye Piyango takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Challenge Cup'ta 16'lı Final Etabı rövanş maçları devam ediyor. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Serdar Nişancıoğlu ve Ali Bağde de görev yaptılar.

07 Aralık 2018 Cuma 10:42
Erkekler Challenge Cup'ta rövanş maçları tamamlandı
Ülkemizi Ziraat Bankası ve Maliye Piyango takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Challenge Cup'ta 16'lı Final Etabı rövanş maçları devam ediyor. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Serdar Nişancıoğlu ve Ali Bağde de görev yaptılar.

Temsilcilerimiz Ziraat Bankası ve Maliye Piyango, birbirleri ile eşleştikleri turda ilk maçı 3-2 kaybeden Maliye Piyango,  ikinci maçta rakibini 3-0 yenerek tur atladı.
Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemimiz Serdar Nişancıoğlu Biogas Volley NÄFELS (İsviçre) - Calcit Volley KAMNIK (Slovenya) eşleşmesinde Başhakem, Ali Bağde ise Crvena Zvezda BEOGRAD (Sırbistan) - Radnik BIJELJINA (Bosna Hersek) eşleşmesinde Başhakem olarak görev yaptılar.




2019 CEV Challenge Cup'ta 16'lı Final Etabı ikinci maçlarında alınan sonuçlar ve kalan maçlara ait program şöyle:

28 Kasım Çarşamba
Omonia NICOSIA (Güney Kıbrıs): 3 -Mladost Ribola KAŠTELA (Hırvatistan): 1
4 Aralık Salı
Belogorie BELGOROD (Rusya): 3 -  Penzügyör BUDAPEST (Macaristan): 0  İlk maç: 3-0
Stade Poitevin POITIERS (Fransa): 3 - SAAREMAA VC (Estonya): 0 İlk maç: 3-2
VCA AMSTETTEN NÖ (Avusturya): 0 -Savo Volley KUOPIO (Finlandiya): 3  İlk maç: 0-3


5 Aralık Çarşamba
CSA Steaua BUCURESTI (Romanya): 0 - ACS Volei Municipal ZALAU (Romanya): 3 İlk maç:0-3
Hapoel Yoav KFAR SABA (İsrail): 3 - UVC Holding GRAZ (Avusturya): 0 İlk maç: 3-0
Volley Haasrode LEUVEN (Belçika): 3 - CSKA SOFIA (Bulgaristan): 0 İlk maç: 3-1
Perungan Pojat ROVANIEMI (Finlandiya): - Levski SOFIA (Bulgaristan): İlk maç: 3-1
Stroitel MINSK (Belarus): 3 - SC Portugal LISBOA (Portekiz): 2 İlk maç: 1-3
Maliye Piyango: 3 - Ziraat Bankası: 0 İlk maç: 2-3
Biogas Volley NÄFELS (İsviçre): 3 - Calcit Volley KAMNIK (Slovenya): 2 İlk maç: 0-3 Başhakem: Serdar Nişancıoğlu
Crvena Zvezda BEOGRAD (Sırbistan): 3 - Radnik BIJELJINA (Bosna Hersek): 0 İlk maç: 3-0 Başhakem: Ali Bağde
Vero Volley MONZA (İtalya): 3 - PÄRNU VK (Estonya): 0 İlk maç: 3-0


6 Aralık Perşembe
Iraklis Petosferisi 2015 THESSALONIKI (Yunanistan): 0 - Sport LISBOA e Benfica (Portekiz): 3 İlk maç: 0-3
Perungan Pojat ROVANIEMI (Finlandiya): 3 - Levski SOFIA (Bulgaristan): 2 İlk maç: 3-1
Draisma Dynamo APELDOORN (Hollanda): 1 - SC CALDAS DA RAINHA (Portekiz): 3 İlk maç: 3-0 Hollanda temsilcisi Altın Set'le tur atladı
Volejbal BRNO (Çekya): 3 - Fonte Bastardo AZORES (Portekiz): 3  İlk maç:1-3
 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV