19 Şubat 2019 Salı

Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde 5. maçlar başlıyor

Ülkemizi Halkbank Ankara ve Arkas Spor takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 5. maçlar başlıyor.

11 Şubat 2019 Pazartesi 14:27
Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde 5. maçlar başlıyor
Ülkemizi Halkbank Ankara ve Arkas Spor takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 5. maçlar başlıyor. 

Arkas Spor, Tours VB’ye Konuk Olacak
2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki diğer temsilcilerimizden Arkas Spor ise, E Grubu’ndaki beşinci maçında,12 Şubat Salı günü Türkiye saati ile 22.30’da deplasmanda Fransa’nın Tours VB takımına konuk olacak. Salle Robert Grenon Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.

Halkbank, Roeselare Deplasmanında

2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Halkbank, A Grubu’ndaki beşinci maçında, 14 Şubat 2019, Perşembe günü, Türkiye saati ile 22.30’da deplasmanda Belçika’nın Knack Roeselare takımına konuk olacak. Schiervelde Salonu’nda oynanacak karşılaşmayı Spor Smart HD naklen yayınlayacak.



2019 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında oynanacak 5. maçların programı ve gruplardaki puan durumları şöyle:

A Grubu
14 Şubat Perşembe
 United Volleys FRANKFURT: - Zenit KAZAN: 
Knack ROESELARE: - Halkbank ANKARA:

A Grubu
  O G M P
Zenit KAZAN
4 4 0 12
Halkbank ANKARA
4 2 2 5
United Volleys FRANKFURT
4 1 3 4
Knack ROESELARE
4 1 3 3

B Grubu
13 Şubat Çarşamba
Azimut Leo Shoes MODENA: - Cucine Lube CIVITANOVA: 
ČEZ KARLOVARSKO:  - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE: 

B Grubu
  O G M P
Cucine Lube CIVITANOVA
4 4 0 12
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
4 2 2 6
Azimut Leo Shoes MODENA
4 2 2 6
ČEZ KARLOVARSKO
4 0 4 0

C Grubu
13 Şubat Çarşamba
CHAUMONT VB 52 HM: - Zenit SAINT PETERSBURG: 
14 Şubat Perşembe
ACH Volley LJUBLJANA: - VfB FRIEDRICHSHAFEN: 

C Grubu
  O G M P
Zenit SAINT PETERSBURG
4 4 0 10
CHAUMONT VB 52 HM
4 3 1 9
VfB FRIEDRICHSHAFEN
4 1 3 4
ACH Volley LJUBLJANA
4 0 4 1

D Grubu
13 Şubat Çarşamba
Greenyard MAASEIK: - BERLIN Recycling Volleys: 
14 Şubat Perşembe
Trefl GDANSK: - PGE Skra BELCHATOW:

D Grubu
  O G M P
Trefl GDANSK
4 3 1 9
PGE Skra BELCHATOW
4 2 2 7
Greenyard MAASEIK
4 2 2 5
BERLIN Recycling Volleys
4 1 3 3

E Grubu
12 Şubat Salı
TOURS VB:   - Arkas Spor:  
13 Şubat Çarşamba
Dinamo MOSCOW: - Sir Colussi Sicoma PERUGIA: 

E Grubu
  O G M P
Sir Colussi Sicoma PERUGIA
4 4 0 12
Dinamo MOSCOW
4 3 1 9
TOURS VB
4 1 3 3
Arkas IZMIR
4 0 4 0



    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV