26 Eylül 2018 Çarşamba

Ganja'da EuroVolley'e Büyük İlgi

CEV Ve Organizatörler Ganja’daki İlgiden Memnunlar

30 Eylül 2017 Cumartesi 11:18
Ganja'da EuroVolley'e Büyük İlgi

2017 yılı Kadınlarnlar EuroVolley şampiyonası, Bakü'deki ikonik Ulusal Jimnastik Arena'da tek maçlık eleme sürecinin başlamasıyla en heyecanlı anlarına  ulaştı. Ancak organizatörler Azerbaycan'ın ikinci en büyük şehri olan Ganja'da yapılan D Grubu maçlarına olan ilgiden gurur duyuyorlar.

Başlangıçta birçok organizatör, Avrupa'nın önde gelen voleybol yarışmasını, daha önce başka önemli uluslararası olayların gerçekleşmediği bir alana götürmenin zor olduğunu düşünüyordu. Bununla birlikte, özellikle de voleybol ve EuroVolley'e olan heyecanı Bakü dışındaki alanlara yaymanı doğru bir hareket olduğu ortaya çıktı.

D Grubundaki oynanan 6 maçın her birini yaklaşık 2.000 seyirci takip ettiğinden Katılım özellikle etkileyiciydi. Böylece etkinliğin başından sonuna kadar belli bir kalabalık oluştu. Turnuvanın eleme aşamasında avantajlı bir yer elde etmek için mücadele ettiklerinden bu, yerel halkın Avrupa'nın en iyi takımlarından Sırbistan, Hollanda, Çek Cumhuriyeti ve Belçika'yı izlemesi gerçekten benzersiz bir fırsat oluşturdu.

Bayanlar EuroVolley turnuvası, çalışmakta olan personel ve gönüllülerden seyircilere kadar pek çok insanı başarılı bir şekilde harekete geçirdi. Organizatörler ve CEV, bunun Ganja ve çevresinde voleybolun daha da gelişmesi için temel taşı olacağını umuyorlar. 

Anahtar Kelimeler: EuroVolley 2017

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV