19 Ağustos 2019 Pazartesi

Kadınlar Milletler Ligi'nde 4. hafta başlıyor

A Kadın Milli Takımımızın Çin'in Jiangmen kentinde, Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Doç Dr. Nurper ÖZbar ile Erdal Akıncı'nın Stuttgart ve Perguia'da ülkemizi temsil edecekleri 2019 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi 4. Hafta maçları 11-13 Haziran tarihlerinde oynanacak.

10 Haziran 2019 Pazartesi 07:47
Kadınlar Milletler Ligi'nde 4. hafta başlıyor
A Kadın Milli Takımımızın Çin'in Jiangmen kentinde, Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Doç Dr. Nurper Özbar ile Erdal Akıncı'nın Stuttgart ve Perguia'da ülkemizi temsil edecekleri 2019 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi 4. Hafta maçları 11-13 Haziran tarihlerinde oynanacak.


2019 FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi 4. Hafta maçları 11-13 Haziran tarihlerinde Japonya'nın Tokyo, Çin'in Jiangmen, İtalya'nın Perugia ve Almanya'nın Stuttgart kentlerinde oynanacak.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Doç Dr. Nurper Özbar, Stuttgart'da, Dominik Cumhuriyeti, Hollanda, Almanya ve Belçika takımlarının yer aldığı grupta ülkemizi temsil edecek.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Erdal Akıncı ise Perugia'da Rusya, Güney Kore, İtalya ve Bulgaristan takımlarının yer aldığı grupta ülkemizi temsil edecek.

Geride kalan 3 hafta sonunda Filenin Sultanları 24 puanla zirvede yer alırken, 22 puanlı İtalya ikinci, 21 Puanlı ABD üçüncü ve 20'şer puanlı Çin ve Polonya dört ve beşinci sırada yer aldılar.

İlk 3 hafta sonundaki puan durumu aşağıdadır.A Kadın Milli Takımımızın Çin'in Jiangmen kentinde ABD, Çin ve Polonya ile oynayacağı maçlar ilk beş sıra içindeki yerini sağlamlaştırması için büyük önem taşıyor.

4.Haftanın gruplarında yer alan takımlar şöyle:

Tokyo - Japonya
Sırbistan
Tayland
Japonya
Brezilya

Jiangmen - Çin
ABD
Türkiye
Çin 
Polonya

Perugia - İtalya Hakem: Erdal Akıncı
Rusya
Güney Kore
İtalya
Bulgaristan

Stuttgart - Almanya Hakem: Doç Dr. Nurper Özbar
Dominik Cumhuriyeti
Hollanda
Almanya
Belçika

S Sport 2 ve S Sport Plus TV'den naklen yayınlanacak olan Filenin Sultanlarının Milletler Ligi’nin 4. haftasındaki maç programı şöyle:

11 Haziran Salı, 11.00 TSİ
ABD: - Türkiye:

12 Haziran Çarşamba, 13.10 TSİ
Çin: - Türkiye:

13 Haziran Perşembe, 11.00 TSİ
Türkiye: - Polonya:


Turnuva Statüsü:
Toplam 6 ayaktan oluşan ve 3 grup şeklinde lig usulü olarak oynanacak müsabakalar sonucunda gruplarında 1. olan takımlar ve final grubuna ev sahipliği yapacak ülke takımı, Final Four müsabakaları oynayacak. Final Four müsabakaları Hırvatistan'da oynanacak. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV