24 Haziran 2019 Pazartesi

Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde 2.maçlar tamamlandı

Ülkemizi VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 2. maçlar tamamlandı. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Erdal Akıncı ve Doç Dr. Nurper Özbar da görev yaptılar.

21 Aralık 2018 Cuma 11:39
Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde 2.maçlar tamamlandı
Ülkemizi VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET takımlarının temsil ettiği 2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 2. maçlar tamamlandı. Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Erdal Akıncı ve Doç Dr. Nurper Özbar da görev yaptılar.

Erdal Akıncı 20 Aralık Perşembe günü D Grubu'nda oynanacak Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya) - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya) karşılaşmasında Yardımcı Hakem olarak,  Doç Dr. Nurper Özbar ise 20 Aralık Perşembe günü C Grubu'ndaki Budowlani ŁÓDŹ (Polonya) - RC CANNES (Fransa) maçında Yardımcı Hakem olarak düdük çaldılar. 

2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 2. maçlarında alınan sonuçlar ile gruplardaki puan durumları şöyle:


A Grubu

19 Aralık Çarşamba
Allianz MTV STUTTGART (Almanya): 3 - BEZIERS VB (Fransa): 0
20 Aralık Perşembe
Maritza PLOVDIV (Bulgaristan): 0 - VakıfBank: 3



Pool A
  Matches W L Pts.
VakifBank ISTANBUL
2 2 0 6
Allianz MTV STUTTGART
2 1 1 3
BEZIERS VB
2 1 1 3
Maritza PLOVDIV
2 0 2 0

B Grubu

18 Aralık Salı
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya): 3 - Dinamo KAZAN (Rusya): 2
19 Aralık Çarşamba
HÄMEENLINNA (Finlandiya): 0 - Eczacıbaşı VitrA: 3

Pool B
  Matches W L Pts.
Eczacibasi VitrA ISTANBUL
2 2 0 6
Dinamo KAZAN
2 1 1 4
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
2 1 1 2
HÄMEENLINNA
2 0 2 0

C Grubu
19 Aralık Çarşamba
Minchanka MINSK (Belarus): 0 - Igor Gorgonzola NOVARA (İtalya): 3
20 Aralık Perşembe
Budowlani ŁÓDŹ (Polonya): 3 - RC CANNES (Fransa): 0 Yardımcı Hakem: Doç Dr. Nurper Özbar

Pool C
  Matches W L Pts.
Igor Gorgonzola NOVARA
2 2 0 6
RC CANNES
2 1 1 3
Budowlani ŁÓDŹ
2 1 1 3
Minchanka MINSK
2 0 2 0

D Grubu
18 Aralık Salı
SSC Palmberg SCHWERIN (Almanya): 3 - Imoco Volley CONEGLIANO (İtalya): 0
20 Aralık Perşembe
Savino Del Bene SCANDICCI (İtalya): 3 - ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya): 0 Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı

Pool D
  Matches W L Pts.
Savino Del Bene SCANDICCI
2 1 1 4
SSC Palmberg SCHWERIN
2 1 1 3
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ
2 1 1 3
Imoco Volley CONEGLIANO
2 1 1 2

E Grubu
19 Aralık Çarşamba
Fenerbahçe Opet: 3 - Chemik POLICE (Polonya): 0
20 Aralık Perşembe
C.S.M. BUCURESTI (Romanya): 0 - Dinamo MOSCOW (Rusya): 3

Pool E
  Matches W L Pts.
Fenerbahce Opet ISTANBUL
2 2 0 6
Dinamo MOSCOW
2 1 1 3
C.S.M. BUCURESTI
2 1 1 3
Chemik POLICE
2 0 2 0


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV