20 Şubat 2019 Çarşamba

Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde 4.maçlar tamamlandı

2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 4. maçlar tamamlandı. Temsilcilerimiz VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET yenilgisiz liderliklerini sürdürürken bir üst tura çıkmayı da garantilediler. 5. Maçlar 19-21 Şubat tarihlerinde oynanacak.

08 Şubat 2019 Cuma 09:20
Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde 4.maçlar tamamlandı
2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 4. maçlar tamamlandı. Temsilcilerimiz VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe OPET yenilgisiz liderliklerini sürdürürken bir üst tura çıkmayı da garantilediler.

2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi gruplarında 5. Maçlar 19-21 Şubat tarihlerinde oynanacak.

5 Şubat Salı günü oynanan maçlarda B Grubu'ndaki temsilcimiz Eczacıbaşı VitrA, konuk ettiği Finlandiya temsilcisi Hameenlinna'yi 3-0 yenerek yenilgisiz liderliğini sürdürdü.

6 Şubat ÇArşamba günü oynanan maçlarda ise VakıfBank konuk ettiği Maritza Plovdiv'i, Fenerbahçe OPET ise deplasmanda Chemik Police'i 3-0 yenerek yenilgisiz liderliklerini sürdürdüler.


2019 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi'nde oynanan 4. maçlarda alınan toplu sonuçlar ve gruplardaki puan durumaları şöyle:


A Grubu
6 Şubat Çarşamba
VakıfBank: 3 - Maritza PLOVDIV: 0
BEZIERS VB: 0 - Allianz MTV STUTTGART: 3

A Grubu
  O G M P
VakifBank ISTANBUL
4 4 0 12
Allianz MTV STUTTGART
4 3 1 9
BEZIERS VB
4 1 3 3
Maritza PLOVDIV
4 0 4 0

B Grubu
5 Şubat Salı
Eczacıbaşı VitrA: 3 - HÄMEENLINNA: 0
Dinamo KAZAN: 3 - Uralochka-NTMK EKATERINBURG: 0

B Grubu

 B Grubu
  O G M P
Eczacibasi VitrA ISTANBUL
4 4 0 12
Dinamo KAZAN
4 2 2 7
Uralochka-NTMK EKATERINBURG
4 2 2 5
HÄMEENLINNA
4 0 4 0

C Grubu
5 Şubat Salı
RC CANNES: 2 - Budowlani ŁÓDŹ: 3
7 Şubat Perşembe
Igor Gorgonzola NOVARA: 3 - Minchanka MINSK:  0

C Grubu
  O G M P
Igor Gorgonzola NOVARA
4 4 0 12
Budowlani ŁÓDŹ
4 3 1 8
RC CANNES
4 1 3 4
Minchanka MINSK
4 0 4 0


D Grubu
5 Ocak Salı
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ: 0 - Savino Del Bene SCANDICCI: 3
6 Şubat Çarşamba
Imoco Volley CONEGLIANO: 3 - SSC Palmberg SCHWERIN: 2

D Grubu
  O G M P
Savino Del Bene SCANDICCI
4 3 1 10
Imoco Volley CONEGLIANO
4 3 1 7
SSC Palmberg SCHWERIN
4 1 3 4
ŁKS Commercecon ŁÓDŹ
4 1 3 3

E Grubu
6 Şubat Çarşamba
Dinamo MOSCOW: 3 - C.S.M. BUCURESTI: 1
Chemik POLICE: 0 - Fenerbahçe Opet: 3

E Grubu
  O G M P
Fenerbahce Opet ISTANBUL
4 4 0 12
Dinamo MOSCOW
4 3 1 8
C.S.M. BUCURESTI
4 1 3 3
Chemik POLICE
4 0 4 1


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV