20 Temmuz 2019 Cumartesi

5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları serisine nasıl sahip olabilirsiniz

Büyük Buluşma ile voleybol severlerle buluşan 5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisinin ilk günkü satışlarının artından bu kıymetli esere nasıl sahip olacağını bilmek isteyenler için detaylar haberin devamında....

28 Mayıs 2019 Salı 12:38
5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları serisine nasıl sahip olabilirsiniz
25 Mayıs Cumartesi günü 'Büyük Buluşma' ile voleybol severlerle buluşan ve büyük bir beğeni kazanan 5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisinin ilk günkü satışlarının artından bu kıymetli esere sahip olmanız için yapmanız gerekenler şöyle:

Bilindiği gibi, büyük emek sonucu oratay çıkan eser, müellifi Gülnur Görgün tarafından Voleybolcular Derneği'ne şartlı olarak bağışlanmıştı.


İlk gün TVF Burhan Felek Voleybol Salonu'nda gerçekleşen satışların ardından,  Voleybolun 60 Yıllık emekçilerinin yer aldığı bu değerli eseri satın alarak  hemanıları yaşamak isteyen hem de kurulacak 'Voleybolun Unutulmazları Projesi ve Dijital Bir Voleybol Müzesi' oluşumunda katkıda bulunmak isteyenler Voleybolculaer Derneği'nin aşağıda yer alan yetkilileri ile iletişime geçmeleri yeterli olacak.

5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi'ne sahip olmak için aşağıdaki telefonları aramanız yeterli. Belirtilen banka hesap numarasına VOLEYBOLUN UNUTULMAZLARI BİZ TAKIMI PROJESİNE BAĞIŞ açıklaması ile yapacağınız ödeme ile 5 Ciltlik Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi'ne sahip olabileceksiniz. Detaylar için:

Nuray Sıdkı Uyar 0 533 446 78 01
Saygun Keskin 0 542 453 60 12
Semih Soyer 0 533 216 99 63
    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV