16 Aralık 2018 Pazar

Barış, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dileklerimizle...

Bir çok anlamda çok zor bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yep yeni umutların ve dileklerin gerçekleşeme beklentileri ile geliyor 2018. Gerçekten de İyi ki Geldin Yeni Yıl diyebileceğimiz bir yıl olması dileklerimizle...

30 Aralık 2017 Cumartesi 19:45
Barış, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dileklerimizle...
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyoruz. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla yolcu ediyoruz 2017'yı...

2017 Yılında ülkemizde ve dünyada akan kan durmadı. Ülkemiz üzerinde kirli emellerini çekinmeden uygulamaya çalışan hainler iyice deşifre oldular. İnsanlık, çok göz yaşı döktü... Soluduğumuz hava ve hayat veren güneş daha az yeşile ulaştı 2017'de. 

Ve şimdi yeni bir yılın arefesindeyiz.
Her yılbaşında olduğu gibi yine umut doluyuz. Lütfen ülkemize ve dünyaya BARIŞ, huzur ve güven getir. Sağlık ve mutluluk dolu günler beraberinde gelsin. Seni uğurlarken 'Güle güle git' diyebileceğimiz bir yıl ol 2018.

Elbette 2018'de de yine istemeden yaşayacağız bir çok şeyi. Ama her ne olursa olsun hayatımızı devam ettireceğiz. Sahip çıkacağız bizi biz yapan özelliklerimize.


Ve Yaratan'ın kurguladığı gösteri devam edecek...


Voleybol Aktüel Anahtar Kelimeler: 2018, Yeni Yıl, Happy New Year

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV