22 Ağustos 2019 Perşembe

Cengiz Göllü unutulmadı..Kabri başında anıldı

Voleybolun duayenlerinden ve kadın voleybolunun Türkiye’de öncülüğünü yapan merhum Cengiz Göllü, Bursa Odunluk Mahallesi Mezarlığı’nda yapılan törenle anıldı.

20 Aralık 2018 Perşembe 17:05
Cengiz Göllü unutulmadı..Kabri başında anıldı

Voleybolun duayenlerinden ve kadın voleybolunun Türkiye’de öncülüğünü yapan merhum Cengiz Göllü, Bursa  Odunluk Mahallesi Mezarlığı’nda yapılan törenle anıldı.

Uzun yıllar Türk voleyboluna büyük katkıları olan ve A Milli Takımlarda görev yapan Cengiz Göllü’nün vefatının dördüncü yılında, ailesi, sevenleri ve voleybol dünyasından isimler anma törenine katıldı.

Bursa Odunluk Mahallesi Mezarlığı başında yapılan anma törenine, Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünden Murat Mestan,  Nilüfer Belediyespor Kulübünden Mehmet Başyolcu, kulüp antrenörleri, voleybolcular ve hakemler katıldı. Merhum Cengiz Göllü’nün eşi Hümeyra Göllü, bu anlamlı günde Cengiz Göllü kabri başında sevenleri görmekten çok mutlu olduğunu ifade etti.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Atatürk Kent Ormanı Doburca Resteurant' da verdiği yemekte hatıraları ve yaşadığımız güzel günleri andık. Rahmeti bol olsun. Mekanı cennet olsun.

Tekin Ateşnal 







Anahtar Kelimeler: Cengiz Göllü

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV