16 Aralık 2018 Pazar

Hayat Sanatta

Gençlerin sanatla buluşma mekanı Ante Sanat, Kadıköy’de açıldı. Hürriyet Gazetesi muhibiri ve sitemiz yazarlarından Süleyman Arat'ın kızı Duygu Üzüm Arat ve Can Kulan 'Hayat Sanatta' mottosuyla gençleri ANTE Sanat Mekezi'nde sanatla buluşturacak.

29 Aralık 2017 Cuma 16:14
Hayat Sanatta

‘Hayat Sanatta’ sloganıyla, sanatın birleştirici ve iyileştirici gücünü yaşamak isteyen gençlere Kadıköy Kalamış’ta kapılarını açan Ante Sanat, atölyeleriyle fark yaratmayı hedefliyor.
 

Sanatın, toplumun iyileştirici ve birleştirici gücü olduğuna inanan Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı mezunu, tiyatro sanatçıları Duygu Üzüm Arat ve Can Kulan’ın ‘Hayat Sanatta’ mottosuyla kurduğu Ante Sanat Merkezi’nde 06-16 Yaş Sanat Destekli Drama, Konservatuvara Hazırlık, Tiyatro ve Sinema oyunculuğu, Emre Törün ile Kamera Oyunculuğu, İletişim Odaklı Tango ve Çocuk ve yetişkinler için Ritim Terapi atölyeleri bulunuyor.

Fenerbahçe Stadı’na yürüme mesafesinde olan Ante Sanat’ın kurucuları Arat ve Kulan, tüm atölyelerde ana hedeflerinin, toplumda birbirini anlayan, ön yargıları kırılmış, hayal güçleri kuvvetli, üretimi arttırma potansiyeline sahip gençlerle fark yaratmak olduğunu belirttiler. Sanatseverler www.antesanat.com’dan  veya 0216-3301310’dan her türlü detaylı bilgiye ulaşabilirler.

 
    

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV