20 Eylül 2019 Cuma

İstanbullu Hakem ve Gözlemcilerden 20.000 kitap bağışı

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği ve İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin öncülüğünde bu yıl dokuzuncu kez gerçekleştirilen ‘1 Kitap da Sen Getir’ kampanyasında 20.00 kitap bağışı gerçekleştirildi.

02 Haziran 2019 Pazar 12:54
İstanbullu Hakem ve Gözlemcilerden 20.000 kitap bağışı

İstanbul Voleybol İl Temsilciliği ve İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin öncülüğünde Uluslararası Voleybol Hakemimiz İlhami Şenyurt’un büyük katkıları ile bu yıl dokuzuncu kez gerçekleştirilen ‘1 Kitap da Sen Getir’ kampanyasında 20.00 kitap bağışı gerçekleştirildi.

Doğu ve Güneydoğu Bölgemizdeki ilk ve orta dereceli okullara yönelik olarak gerçekleştirilen kampanyada bugüne kadar toplamda 14 okula kitap bağışı yapıldı. İstanbullu voleybol hakemleri ve gözlemcilerinin geleneksel hale getirdikleri kampanya ile ilgili olarak bu sezon yirmi bin sayısına ulaşılması sebebiyle de İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık ile Uluslararası Voleybol Hakemimiz İlhami Şenyurt ve kampanya gönüllüsü, İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Onursal Üyesi, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek’i birer plaket ile onurlandırdı. 

Dernek adına gerçekleştirilen törende TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık’a plaketini İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği adına As Başkan Çağrı Yağış verirken,  Uluslararası Voleybol Hakemimiz İlhami Şenyurt ile Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek’in plaketlerini ise TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takdim etti.

Bizler de başta İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Mehmet Gül ve TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık ile projenin mimarı Uluslararası Voleybol Hakemimiz İlhami Şenyurt’u tebrik edyor; eğitimi verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.

Voleybol Aktüel Fotoğraflar: Refik Keskin

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV