22 Nisan 2019 Pazartesi

Maşallah: Manşet Dergisi 150. Sayıya ulaştı

Enver Bağlarbaşı yönetimindeki Manşet dergisi 150. sayıya ulaştı.

19 Kasım 2018 Pazartesi 12:35
Maşallah: Manşet Dergisi 150. Sayıya ulaştı

Türkiye’nin aylık yayınlanan tek voleybol dergisi “Manşet Voleybolun Sesi” 150’nci sayıya ulaşmanın haklı gurur ve onurunu yaşıyor.

Genel Yayın Yönetmeni Enver Bağlarbaşı 150. Sayı için yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
'150 aydır bize destek ve moral verenlere teşekkür ederken her sayı bir doğum heyecanı yaşıyoruz. Ve bu heyecanı 150. Kez yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Bu süre içinde çeşitli zorluklarla karşılaştık ama destek verenlerin de moraliyle pes etmedik ve bu günlere geldik.

 İlk kez Olimpiyatlara 2012 Londra Olimpiyatlarına giden Sultanların hep yayındaydık. VakıfBank ilk Avrupa Şampiyonu oldu, Fenerbahçe ilk kez Dünya ve Avrupa Şampiyonu olurken Manşet olarak yine yanlarındaydık. Eczacıbaşı 50. Yılında Önce Avrupa ardından Dünya Şampiyonu olurken yine yanlarındaydık.

Lig şampiyonlukları, Türkiye kupaları her zaman sayfalarımızda en güzel şekilde yer aldı. Kısaca her ay dopdolu bir dergi olarak yer aldık okuyucu karşısında..

Kasım sayısında kapakta IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) tarafından ödüllendirilen Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı yer alırken, Erkek ve kadınlar dünya şampiyonaları de ilk sayfalardaki yerini aldı.

Lig öncesi hazırlık maçları yine yer aldı. 

Yine pek çok haber sayfalarımızda en güzel ve geniş şekilde yer aldı. '

Tebrikler Enver Bağlarbaşı, tebrikler Manşet Dergisi. Nice 150. sayılara...

Voleybol Aktüel


 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV