24 Haziran 2019 Pazartesi

Mutluluklar Seçkin & Kübra

Ulusal Voleybol Hakemlerinden Seçkin Yener, nişanlısı Kübra Çakıltaş ile hayatını birleştirdi.

23 Eylül 2018 Pazar 23:18
Mutluluklar Seçkin & Kübra
 Ulusal Voleybol Hakemlerinden Seçkin Yener, nişanlısı Kübra Çakıltaş ile hayatını birleştirdi.

Voleybol Aktüel olarak Seçkin- Kübra çiftine ömür boyu mutluluklar diliyor, Yener ve Çakıltaş Ailelerini tebrik ediyoruz.

Ankara'da gerçekleştirilen nikah töreninde genç çiftin nikah şahitleri arasında Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile genç çiftin arkadaşı Ulusal Voleybol Hakemi Koray Yılmazgil de yer aldı.


Düğüne TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkan Ahmet Göksu, MHGK Başkan Vekili Kazım Güleken, MHGK Genel Sekteri Eyüp Bostancı, MHGK Üyeleri Sevda Güler, İrhami Tarun, Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Çetin ve Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri, TVF Voleybol İl Temsilcileri, Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Dernekleri Yönetim Kurullarından temsilciler, Uluslararası ve Ulusal Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri ile voleybol camiasından bir çok davetli katıldılar.

MHGK Başkanı Aziz Yener ve Eşi, düğün süresince tüm davetlilerle yakından ilgilendi. Oğullarının evlenmesi sebebiyle büyük gurur duydukları ve mutlulukları yüzlerine yansıyordu.


Düğünde Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği, aslen Malatyalı olan Seçkin-Kübra çiftine, Malatyalı olan TVF Başkanı M. Akif Üstündağ ile birlikte Maltaya'nın meşhur kayısı ve yöresel ürünlerinden oluşan bir tabak hediye etti.


Genç çift pasta kesimi sırasında damat Seçkin Yener, bu mutlu anlarında kendisi genç hisseden tüm misafileri ile bu mutluluklarını paylaşmak istediklerini belirterek tüm davetlileri piste davet etti.
Anahtar Kelimeler: Seçkin Yener, Aziz Yener

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV