20 Haziran 2018 Çarşamba

Seni unutmayacağız büyük kaptan Paidar

Galatasaray ve Türk Voleybolu'nun unutulmaz kaptanı Paidar Demir'i ölümünün 11.yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz.

01 Temmuz 2017 Cumartesi 09:09
Seni unutmayacağız büyük kaptan Paidar
Galatasaray ve Türk Voleybolu'nun unutulmaz kaptanı Paidar Demir'i ölümünün 10.yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz. 

Paidar Demir

1960'ta İstanbul’ da doğan Paidar Demir, voleybola Galatasaray altyapısında başladıktan sonra genç takımda Eczacıbaşı’na ardından Eczacıbaşı A Takımı'na, Bursa Mako’ya geçiş yapmıştı. 1985 yılında yeniden yuvaya dönen Paidar Demir; 2000 yılına kadar sporculuk kariyerini sürdürmüştü. 

150 kez milli formayı giyen; Galatasaray ile 3 kez şampiyonluk yaşayan Paidar, özellikle 1986 yılındaki şampiyonlukta önemli bir simgeydi. Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, 16 yıl sonra şampiyonluğa ulaşmış; İbrahim, Barbaros, İsmet, Metin, Ahmet'li kadronun hücum silahı ve kaptanı Paidar da şampiyonluğun mimarı olmuştu.

Galatasaray ve milli takımda menajerlik de yapan Paidar Demir 1 Temmuz 2006 günü trafik kazası sonrası aramızdan ayrılmıştı.
Anahtar Kelimeler: Paidar Demir,

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV