16 Aralık 2018 Pazar

Yazarımız Rıdvan Ekmekçi'den futbol hakemlerine eğitim

Sitemiz Yazarlarından, Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi, 5-7 Ocak tarihlerinde Türkiye Futbol Federasyonu'nun Antalya'da gerçekleştirdiği Devre Arası Semineri'nde hakemler ile temsilcilere eğitim verdi.

07 Ocak 2018 Pazar 06:10
Yazarımız Rıdvan Ekmekçi'den futbol hakemlerine eğitim
Sitemiz Yazarlarından, Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi, 5-7 Ocak 2018 tarihlerinde Türkiye Futbol Federasyonu'nun Antalya'da gerçekleştirdiği Devre Arası Semineri'nde hakemler ile temsilcilere eğitim verdi.

Semineri eski hakemlerden, Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz, eski hakem ve hakem eğitmeni Muhittin Boşat, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile MHK üyeleri ve MHK hakem eğitmenleri de izledi.

Antalya'da Futbol Süperlig ve A klasmanı hakem ve yardımcı hakemlerine 'Hakemlikte Zihinsel Hazırlık Eğitimi' veren Doç. Dr. Ekmekçi, 6-7 Ocak tarihlerinde de  İstanbul'da TFF temsilcilerine 'Müsabakaya Hazırlık ile ilgili stres, iletişim ve algı' ile ilgili seminer verecek. 

Konu ile ilgili detaylı bilgiler için RE Danışmanlık Sitesi'ndeki haberlere bakabilirsiniz. 


Anahtar Kelimeler: Rıdvan Ekmekçi

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV