19 Ağustos 2019 Pazartesi

Geleceğin Yıldızı, Ela Güzel, Aleyna Erkan

İzmir Fuar alanında gerçekleştirilen Voleybol Festivalinde küçük kızlar kategorisinde yapılan maçlarda iki yeni yıldız adayı parladı.

26 Haziran 2016 Pazar 09:03
Geleceğin Yıldızı, Ela Güzel, Aleyna Erkan
İzmir Fuar alanında gerçekleştirilen Voleybol Festivalinde küçük kızlar kategorisinde yapılan maçlarda iki yeni yıldız adayı parladı.
MEV Toros Koleji'nin iki küçük oyuncusundan 3 numaralı ELA GÜZEL ve 8 numaralı ALEYNA ERKAN turnuva boyunca oynadıkları maçlarda gösterdikleri performans, top karşılamada yerinde ve zamanında müdahaleri, hatasız manşet pasları, karşı takım blokörlerini yanıltan ve kendi smaçör arkadaşlarına bloksuz vurdurduğu toplar ile kazandırdıkları sayılar, hırsları ile her anında oyunun içinde olmaları, yetenek ve oyun zekalarını en üst noktalara taşımaları ile boylarından büyük işler başarmakla kalmadılar aynı anda sekiz maçın oynandığı salonlarda kendi çocuklarının ve yakınlarının maçlarını seyreden diğer seyircilerin de dikkatini çekerek gelip kendilerini seyretmelerini ve beğenilerini kazanmalarını sağladılar. 


Son günlerde Bayan Milli takımımız üzerinde yapılan eleştirilere karşılık alt yapıların tekrar tekrar antrenör ve oyuncular açısından gündeme gelmesinin en önemli nedenlerinden olan çocuklarımıza küçük yaşlarda eğitime başlanılması işte böyle başarılı sporcular yetişirmemizi sağlıyor ve devamını da getirmemiz gerekiyor.

Voleybolcular sitesi olarak bizde voleybola yatkınlıklarına yakından tanık olduğumuz bu 2 küçük kızımıza bundan sonraki spor yaşantılarında başarılar diliyoruz ve gelecekte onları Milli Takımımızın değişmez oyuncuları olarak görmek istiyoruz ve göğsümüzü kabartmalarını bekliyoruz.

Recep Eken

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV