22 Nisan 2019 Pazartesi

2019 Voleybol Milletler Ligi'ne Doğru

Belgrad Ve Novi Sad’daki Spor Salonları İncelendi

03 Aralık 2018 Pazartesi 06:37
2019 Voleybol Milletler Ligi'ne Doğru

FIVB Voleybol Milletleri Ligi Etkinlik Yöneticisi Fulvio Danilas ve IMG Teknik Yapımcısı Cristopher Lee Austin, iki günlük Sırbistan ziyaretinde Belgrad'daki "Aleksandar Nikoliç" ve Novi Sad'daki "SPC Vojvodina" spor salonlarını inceledi. Bu spor salonları gelecek yıl seçkin FIVB Voleybol Milletleri Ligi maçlarına ev sahipliği yapacak.

Son Kadınlar Dünya Şampiyonu Sırbistan, Belgrad'daki 4.ncü Grup ilk hafta sonu maçlarına ev sahipliği yapacak. Grupta; Sırbistan ile birlikte Hollanda, Türkiye ve Kore mücadele edecek. Erkeklerde ise bu yılın Dünya Şampiyonası’nı 4.ncü sırada bitiren Sırbistan Fransa, Rusya ve Japonya ile 31 Mayıs 2 Haziran arasında Novi Sad’da mücadele edecek.

Danilas ve Austin spor salonundaki koşulları, katılımcı takımların Belgrad ve Novi Sad'da kalacak olan memurlar için eğitim salonlarını ve otelleri ziyaret ettiler.

Sırbistan ziyareti sırasında, Sırbistan Voleybol Federasyonu Genel Sekreteri Ivan Knezeviç, Teknik Direktör Yardımcısı Dragutin Cuk, Yarışma Direktörü Dusan Keser ve Novi'den Yerel Düzenleme Komitesi temsilcisi Dragan Cuckoviç ile spor salonunda çalışanlar ile bir araya geldiler.

FIVB ve IMG temsilcileri, Belgrad ve Novi Sad'a yaptıkları ziyaretlerin ayrıntılı bir raporunu ve belirlenen mekanlarda VNL maçlarını oynama koşullarını hazırlayacaklar. Bundan sonra FIVB, Voleybol Uluslar Ligi turnuvalarının düzenlenmesinde prosedürler ile ilgili olarak Sırbistan Voleybol Federasyonu'na bilgi verecek. 

Anahtar Kelimeler: 2019 Voleybol Milletler Ligi

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV