23 Temmuz 2018 Pazartesi

Adil Ok'tan güzel haberler aldık

Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, 7 Ağustos Pazartesi günü İstanbul Ataşehir Memorial Hastanesi’inde başarılı bir kalp ameliyatı geçiren voleybolumuzun emektar antrenörlerinden Adil Kemal Ok'u ziyaret etti.

11 Ağustos 2017 Cuma 14:17
Adil Ok'tan güzel haberler aldık
Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek, 7 Ağustos Pazartesi günü İstanbul Ataşehir Memorial Hastanesi’inde başarılı bir kalp ameliyatı geçiren ve 10 Ağustos'ta normal servisteki odasında tedavisine devam edilen voleybolumuzun emektar antrenörlerinden Adil Kemal Ok'u ziyaret etti.

 Ameliyatı başarı ile gerçekleştiren Prof. Dr. Azmi Özler'den çok kısa bir süreliğine de olsa izin alarak birkaç dakika  Adil Ok ve değerli eşi Nurten Ok'u ziyaret eden Genel Yayın Yönetinimiz, emektar antrenörün genel durumunun çok iyi olduğunu belirtti.

Kendisini fazla yormadan yaptığı kısa sohbette, Adil Ok'un tüm voleybol camiasına selam ve teşekkürlerini iletmemizi istediğini belirten Genel Yayın Yönetmenimiz, tecrübeli antrenörün bir süre daha serviste tedavisinin devam edeceğini belirtti.

 Prof. Dr. Azmi Özler de Adil Ok'un dostlarına ' Adil Bey'in biraz daha zamana ihtiyacı var. Normal beslenmeye devam ediyor ama hiç bir şekilde enjeksiyon kapmaması gerekiyor. Bu sebeple bir müddet daha ziyaret yasağımız devam edecek. Sabır ve duaya ihtiyacı var Adil hocanın. Tedavisi gayet iyi gidiyor, beklentilerimizden daha kısa sürede taburcu edebiliriz' diyerek görüşlerini açıkladı.

Bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz Adil hocaya.

Voleybol Aktüel
Anahtar Kelimeler: Adil Ok

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV