23 Ağustos 2019 Cuma

Akif Üstündağ'dan Bayram Kutlaması

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan Bayram Kutlaması

10 Ağustos 2019 Cumartesi 12:01
Akif Üstündağ'dan Bayram Kutlaması
Sevgi, barış ve dostluğun büyük önem taşıdığı Kurban Bayramı arifesindeyiz.

Yaz dönemi boyunca her kategoride Milli Takımlarımız, uluslararası arenada ülkemizi temsil ettiler, etmeye de devam ediyorlar.

A Milli Erkek Voleybol Takımımız önemli bir başarı elde ederek, 2019 CEV Avrupa Altın Ligi’nde namağlup şampiyon olurken; A Milli Kadın Voleybol Takımımız da FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde üst üste 2. kez tek Avrupa ülkesi olarak son 4’te yer almayı başardı. Altyapı takımlarımız ile de Avrupa ve Balkan Şampiyonaları’nda kürsüde yer almanın sevinci ve gururunu yaşadık.

23 Ağustos – 8 Eylül tarihlerinde A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 12-29 Eylül tarihlerinde ise; A Milli Erkek Voleybol Takımımız, Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda sahne alacak. U18 Genç Kız Milli Takımımız da; Ağustos ve Eylül aylarında Balkan ve Dünya Şampiyonaları’na katılacak. Milli takımlarımızın, katılacakları şampiyonalarda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine ve madalya ile döneceklerine inanıyor, tüm takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum.

Voleybolumuzu bugünlere taşıyan büyüklerimiz başta olmak üzere, kulüplerimizin, sporcularımızın, teknik ve idari kadrolarımızın, il temsilcileri ve hakemlerimizin, sponsorlarımızın, medya mensuplarımızın, voleybol severlerin, TVF çalışanlarının, ülkemiz ve tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı’nı kutlar, dünyada barış, huzur ve refahın egemen olmasını dilerim.

Mehmet Akif Üstündağ

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı 
Anahtar Kelimeler: TVF, Mehmet Akif Üstündağ,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV