17 Ocak 2019 Perşembe

Bir Kadro da CNT-Detroit İçin

USA Volleyball 24 Kişilik CNT-Detroit Kadrosunu Açıkladı

15 Nisan 2018 Pazar 12:33
Bir Kadro da CNT-Detroit İçin

USA Volleyball, 22 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında Detroit'te antrenman yapacak ve maçlar yapacak olan kolej oyuncularından oluşan 24 oyunculu ABD Kadınlar Collegiate Milli Takımı-Detroit (CNT-Detroit) listesini açıkladı.

CNT-Detroit kadrosu, USA Volleyball’s High Performance programının bir parçası olan ve ABD Bayanlar Ulusal Takımı’nın ikinci kadrosu olarak kabul ediliyor. Bu kadro, 22-26 Haziran tarihleri arasında Michigan Üniversitesi'nde antreman yapacak. Daha sonra, sporcular 27 Haziran, 28 Haziran ve 30 Haziran tarihleri arasında Cobo Center'da birbirlerine karşı üç gösteri maçı yapmak için 12 kişilik iki takıma ayrılacak. Maçlar, ABD Voleybol Genç Kızlar Ulusal Şampiyonası’nın yapıldığı yerde oynanacak.

USA Volleyball High Performance programı, uluslararası deneyime sahip iki oyuncu ile CNT-Europe listesinde temsil edilmekte. Curry, FIVB Bayanlar U20 Dünya Şampiyonası'nda oynanan 2017 ABD Genç Bayan Milli Takımı’nda libero olarak görev yapıyordu. Lauren Sanders ise ABD Genç Bayan Milli Takımı'nın bir parçası olarak 2016 NORCECA Bayanlar U20 Kıta Şampiyonası'nda mücadele etmişti.

·         Amber Witherspoon, 2017 CNT-Minneapolis programında mücadele ettikten sonra ikinci kez CNT programına seçildi. O, voleybol oynamaya başlamadan önce Syracuse'da birinci sınıf burslu bir basketbol oyuncusuydu.

 

·         Birkaç kulüp takımı CNT-Detroit listesindeki iki oyuncu tarafından temsil edilmektedir. Ashley Brown ve Sarah Sanders, Texas Advantage’da, Bailey Choy ve Reilly Killeen Honolulu’da Imi Ike için mücadele ettiler. Jasmyn Martin ve Jaila Tolbert, Minnesota Select’in oyuncuları iken Gabby Curry ve Haley Templeton, A5 için oynadı.

·          CNT-Detroit kadrosunda Sanders'ın soyadıyla (Lauren ve Sarah) iki oyuncu var. Ayrıca Brooke ilk ismiyle iki oyuncu (Bailey ve Morgan) bulunuyor.

Anahtar Kelimeler: ABD

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV