24 Şubat 2019 Pazar

Boricic İrlanda'da incelemelerde bulundu

İrlanda’da Okulda Voleybol Projesi Başlatıldı

09 Ekim 2018 Salı 06:34
Boricic İrlanda'da incelemelerde bulundu
 CEV Başkanı Aleksandar Boričić, geçen hafta İrlanda Cumhuriyeti'ni ziyareti esnasında, içinde İrlanda Spor Ulusal Yönetim Müdürü Shane Califf ve İrlanda Olimpiyat Federasyonu Başkan Yardımcısı Sayın Robert Norwood da dahil olmak üzere ulusal makamlarla yüksek içerikli toplantılar yaptı.

 
İrlanda Voleybol’un Başkanı Grainne Culliton, CEV İkinci Başkanı ve SCD Başkanı Margaret Ann Fleming MBE ve CEV Yönetim Kurulu Üyesi Eric Adler, CEV Başkanı'na eşlik ettiler ve İrlanda'da voleybol'u geliştirebilecek ortaklık fırsatlarını tartışmak için iki toplantıya katıldılar.

Geçtiğimiz Cuma günü Boričić, İrlanda'daki CEV Okul Voleybol Projesini başlatmak için Dublin'e gitti. CEV bu proje kapsamında İrlanda’daki okullara yeni voleybol fileleri ve 10 adetden oluşan bir paket to yardımında bulunacak. İrlanda Voleybol, projeyi CEV ile ortak olarak düzenleyecek. 50 okulun her biri 500 € 'dan fazla ekipman yardımı alacak.

 
Ekipman tahsisi, rekabetçi voleybolun okullara yayılmasını hedefliyor. Program stratejik olarak belirlenen alanlarda mini liglerin oluşturulmasını, güçlü bir mirasın sağlanması ve spora katılımın devam etmesini sağlayacak.


Anahtar Kelimeler: CEV

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV