22 Ağustos 2019 Perşembe

Bursa' da il ve aday hakemlere seminer

Bursa'da il ve aday hakemlere yönelik uygulamalı çizgi hakemliği semineri TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda gerçekleşti.

12 Şubat 2019 Salı 08:22
Bursa' da il ve aday hakemlere seminer
Bursa'da il ve aday hakemlere yönelik uygulamalı çizgi hakemliği  semineri TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu'nda gerçekleşti.
Her ay düzenlenmekte olan Bursa İli Hakemler ve Gözlemciler semineri 8 Şubat 2019 Cuma günü libero konusunun videolu sunumuyla gerçekleşmişti. 

11.Şubat.2019 Pazartesi günü ise TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu' nda il ve aday hakemlere yönelik uygulamalı çizgi hakemliği semineri verildi. 

TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu (MHGK) üyesi Sevda Güler'in de katıldığı seminerde Uluslararası Voleybol Hakemi Sadettin Deneri ve Ulusal Voleybol Hakemi Tuncay Sevim, duruş, pozisyon alma ile bayrak işaretleri, ayrıntılı olarak gösterdikten sonra aday hakemlere de yaptırıldı.

Seminere  MHGK Üyesi Sevda Güler’ in açılış konuşması ile başlandı. Sevda Güler, " Hakemliğe yeni başlayacak olan aday hakemlere; voleybol hakemliğinin bu işi çok sevmekle başladığını, özveri ve emek istediğini, disiplinin birinci koşul olduğunu söyledi. Kendilerine, iyi bir hakem olmak için hedef belirlemeleri ve bu hedef doğrultusunda sürekli gelişim göstermeleri gerektiğini belirtti. 

Bursa Voleybol İl Temsilcisi Menderes Batmaz'da hakem ve gözlemcilere Bursa’da oynanan müsabakalar ile ilgili bilgi verdi. Haber ve Fotoğraf: Tekin Ateşnal
Anahtar Kelimeler: MHGK, Sevda Güler,

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV