18 Ekim 2018 Perşembe

Dünya Şampiyonası'nda Yol Haritası Belli Oldu

2018 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası’nda 24 Takım 4 Grupta Mücadele Edecek

02 Aralık 2017 Cumartesi 06:48
Dünya Şampiyonası'nda Yol Haritası Belli Oldu
İtalya-Bulgaristan tarafından ortaklaşa olarak düzenlenecek olan 2018 FIVB Voleybol Erkekler Dünya Şampiyonası'nın ilk turunda mücadele edecek olan 24 takımın yol haritası belli oldu.

Ev sahiplerinden İtalya; A Grubunda Arjantin, Japonya, Belçika, Slovenya ve Dominik Cumhuriyeti ile mücadele edecek. Diğer ev sahibi Bulgaristan ise D Grubunda son dünya şampiyonu Polonya, İran, Küba, Finlandiya ve Porto Riko ile mücadele edecek.

B Grubunda olimpiyat şampiyonu Brezilya; Kanada, Fransa, Mısır, Çin ve Hollanda mücadele ederlerken C Grubunda ABD, Rusya, Sırbistan, Avusturalya, Tunus ve Kamerun mücadele edecekler.

Floransa'daki Palazzo Vecchio'da yapılan kura çekilişinde, katılacak olan 24 takımın her biri altı takımdan oluşan dört gruba ayrıldılar.
Bu gruplarda ilk dört sırayı alacak olan takımlar, sekiz takımdan oluşan ve iki gruptan oluşan ikinci turda mücadele edecekler. İkinci tur gruplarının her birinden ilk üç takım, dört takımın yarı finale ve finale yükselebilmesi için üçüncü turda mücadeleye hak kazanacak.

Anahtar Kelimeler: 2018 Dünya Şampiyonası

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV