20 Temmuz 2019 Cumartesi

Galatasaray'dan İmza Töreni'ne Davet

Galatasaray Kadın Voleybol Şubesi, önceden anlaşmaya vardığı oyuncuları için imza töreni düzenleyecek.

21 Haziran 2019 Cuma 13:07
Galatasaray'dan İmza Töreni'ne Davet
Galatasaray Kadın Voleybol Şubesi, önceden anlaşmaya vardığı oyuncuları için imza töreni düzenleyecek.

22 Haziran 2019 günü saat 14:00’da düzenlenecek imza töreninde, mevcut oyuncuları Gizem Karadayı ve Derya Çayırgan ile birlikte yeni transferler Olesia Rykhliuk ve Anthi Vasilantonaki yer alacak. 

Galatasaray HDI Sigorta adına yönetim kurulu üyelerinden, voleybol şubesi sorumlusu olan Okan Böke ile muhasip üye Dorukhan Acar imza töreninde bulunacak.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, basın mensupları da imza törenine davet edilirken, katılım göstermeleri için akredite olmaları gerektiği belirtildi.

Galatasaray HDI Sigorta tarafından imza töreni ile ilgili yapılan açıklama şöyle;

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın yeni sezon için anlaşma sağladığı Alesia Rıkhliuk ve Anthi Vasilantonaki, sözleşme yenilediği Gizem Karadayı ve geçtiğimiz sezon Halkbank’ta kiralık olarak forma giyen Derya Çayırgan ile 22 Haziran 2019 Cumartesi günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda imza töreni gerçekleştirilec 

Saat 14:00'te yapılacak imza törenine Voleybol Şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke ve Galatasaray Spor Kulübü Muhasıp Üyesi Dorukhan Acar katılacak.

İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 21 Haziran Cuma günü saat 16.30'a kadar gsmedia@galatasaray.org adresine akreditasyon maili atmaları gerekmektedir. 
Anahtar Kelimeler: Galatasaray HDI Sigorta

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV