26 Eylül 2018 Çarşamba

Gülden son manşeti, Esra da son smacını vurdu

2003-2004 sezonunda geldikleri Eczacıbaşı VitrA takımında 13 yıl oynayarak kaptanlığa kadar yükselen Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu ve Esra Gümüş Kırıcı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen görkemli bir jübileyle aktif sporculuklarını noktaladılar.

10 Ekim 2017 Salı 20:44
Gülden son manşeti, Esra da son smacını vurdu
Foto galeriye git
2003-2004 sezonunda geldikleri Eczacıbaşı VitrA takımında 13 yıl oynayarak kaptanlığa kadar yükselen Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu ve Esra Gümüş Kırıcı  Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen görkemli bir jübileyle aktif sporculuklarını noktaladılar. 

Giovani Guidetti’nin yönettiği Avrupa üçüncüsü ve Dünya Şampiyonu U 23 Mili takımları karmasına karşı son kez Eczacıbaşı VitrA formasını giyen iki kaptan duygulu anlar yaşadı. Sahaya tüm sporcuların oluşturduğu sevgi kuşağının arasından geçerek çıkan Gülden ve Esra mutluluk gözyaşları döktüler. 
Türkiye Voleybol Federasyonu Mehmet Akif Üstündağ ve Eczacıbaşı VitrA Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Vakıfbank Kulübü Başkanı Osman Demren plaketler ve çeşitli hatıra ödülleri verdiler. Faruk Eczacıbaşı veda konuşmasında “Kulübümüz ve Türk kadının yüz akı olduğunuz için ikinize de çok teşekkür ediyoruz” diyerek uğurladı. 

Jübilede Gülden ve Esra mikrofondan dört aylık hamile olduklarını müjdelediler. 

Haber: Süleyman Arat / Hürriyet


 

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV