18 Ağustos 2019 Pazar

İstanbul'da Kasım ayı hakem toplantısı yapıldı

İstanbul'da 2018-2019 Sezonu Kasım ayı aylık hakem ve gözlemci toplantısı gerçekleştirildi.

09 Kasım 2018 Cuma 06:32
İstanbul'da Kasım ayı hakem toplantısı yapıldı
İstanbul'da 2018-2019 Sezonu Kasım ayı aylık hakem ve gözlemci toplantısı İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eğitim ve Kamp Tesisleri Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Toplantıya, MHGK Üyesi ve Başkan Vekili Kazım Güleken, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcilisi Erdal Fındık, İstanbul Voleybol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Mehmet Gül, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul İl Hakem Kurulu ile İstanbul bölgesi voleybol hakemleri, gözlemcileri, saha müdürleri katıldılar.

Toplantı, İstanbul Voleybol İl Temsilcilisi Erdal Fındık'ın konuşması ile başladı. Fındık yaptığı konuşmada Ekim ayı içinde bölge maçlarındaki uygulamalarda yaşanan aksaklıklar ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi verdi.  Katkı paylarının dağıtımı hakkında bilgiler veren Erdal Fındık'ın ardından MHGK Üyesi ve Başkan Vekili Kazım Güleken, maçlarda gördükleri uygulamalara ait hatalar ve düzeltilmesi gereken hususlarda bilgiler verdikten sonra MHGK'ye gelen soruların cevaplarını verdi.

.

Konuşmaların ardından, Uluslararası Voleybol Hakemi İlhami Şenyurt ile Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu,  MHGK tarafından belirlenen Kasım Ayı Eğitim konusu olan Yardımcı Hakem konulu bir eğitim verdiler.Eğitimin ardından da İastanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından verilen ikramlar ile Kasım Ayı Hakem ve Gözlemci toplantısı sona erdi.


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV