19 Ağustos 2019 Pazartesi

İstanbul İl Temsilciliği'nden Vefa Turu

İstanbul’da voleybol oynanışının 100. yılı olması sebebiyle İstanbul Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen gecede Voleybolun İstanbul'daki 100 yıllık serüveninde sembol olmuş isimlere verilen plaketlerden Enver Göçener'e ait olan plaket Erdal Fındık tarafından takdim edildi.

06 Şubat 2019 Çarşamba 08:58
İstanbul İl Temsilciliği'nden Vefa Turu
İstanbul’da voleybol oynanışının 100. yılı olması sebebiyle İstanbul Voleybol İl Temsilciliği tarafından14 Aralık 2018 Cuma günü gerçekleştirilen törende Voleybolun İstanbul'daki 100 yıllık serüveninde sembol olmuş isimlere verilen plaketlerden, Antrenörler kategorisindeki ödülü alan Enver Göçener geceye katılamadığı için plaketi takdim edilememişti.

İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, hocaların hocası Enver Göçener'i kalmakta olduğu Derman Bakım Evi'nde ziyaret ederek plaketini takdim etti.

Fındık, Enver Göçener'e plaketini takdim ederken yaptığı açıklamada Voleybolun İstanbul'daki 100 yıllık serüveninde antrenör olarak vermiş olduğu hizmetlerin önemini hatırlatarak, 'Yapmış olduğunuz hizmetlerle İstanbul'da voleybolun gelişmesindeki katkılarınız sebebiyle TVF istanbul Voleybol İl Temsilcisi olark teşekkür ederim. En kısa sürede sağlığınıza kavuşarak tekrardan sizi salonlarda görmek istiyoruz.' dedi.

Plaketi alırken oldukça mutlu olduğunu belirten Enver Göçener ise, Erdal Fındık'a yaptıkları jest ile gururlandığını, hala hatırlanıyor olmanın kendisini hayata daha da bağladığını belirterek, ' Beni düşünerek verdiğiniz bu ödülü yatağımın tam karşısına koyarak sizleri her an yanımda hissedeceğim. Türk Voleybolunun geldiği norktada ismimin geçiyor olması beni mutlu ediyor. Voleybolun bugün ulaştığı noktayı ve TVF'nin voleybolun gelişimi için gösterdiği çabayı da yakından takip eden biri olarak, gelecek günlerin çok daha büyük başarılar getrieceğine inanıyorum. Bu vesile ile gerek ziyaretime gelerek, gerekse ilgisini her an hissettiren siz değerli voleybol ailesine teşekkür ederim' diyerek görüşlerini paylaştı.

Ziyarette Erdal Fındık ile birlikte yer alan Genel Yayın Yönetmeniz Savaş Eskigülek'e de tüm voleybol camiasına iletilmek üzere ' Burhan Felek Voleybol Salonu'na gittiğinizde lütfen beni tanıyanlara sorun. 'Enver Hoca Burhan Felek'e gelip gidiyormuş. En son ne zaman gördünüz?' diye sormasını rica etti.

Sanrıım Enver Hocayı yakından tayınalar ne demek istediğini anlaşmışlardır.

TVF İstanbul İl Temsilcisi Erdal Fındık, günün ikinci ziyaretini ise  voleybol camiasının değerli isimlerinden Kadir Uzun'a gerçekleştirdi. Geçirdiği trafik kazası ile yaşadığı sıkıntıların ilerlemesi sebebiyle yeniden hastanete yatan ve sürpriz şekilde böbreğinin teki alınan Kadir Uzun da Erdal Fındık'ın ziyaretinden oldukça mutlu oldu.

Üniversiteden sınıf arkadaşı olan Ulusal Voleybol Hakemi Aylin Turnaoğlu ile birlikte bol bol voleybol konuşulan, okul günlerinden bahsedilen ziyaret sonunda voleybolun birleştirici özelliği bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.
    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV