21 Mart 2019 Perşembe

İşte Aydın BŞ BLD' Kupa Finalini oynayacağı salon: Candy Arena

Candy Arena Çok Farklı Etkinliklere Ev Sahipliği Yapabiliyor

11 Mart 2019 Pazartesi 06:57
İşte Aydın BŞ BLD'  Kupa Finalini oynayacağı salon: Candy Arena
Monza kentindeki Spor Sarayı, ilk dört yıldan sonra, 2037'ye kadar kentin belediye idaresi ile imzalanan bir anlaşma sayesinde 2012'den itibaren "Consorzio Vero Volley" tarafından yönetiliyor. Bu anlaşma, konsorsiyum tarafından yürütülen yönetimde yeniden eğitime tabi tutulan işlerin kalitesinin ve kullanımın somut bir belgesi. Bu büyük sistem, İtalyanlar için gerçekten eşsiz bir örnek. 

Monza Şehri ve Konsorsiyum arasında imzalanan imtiyaz süresi, geleceğe bakışla bir proje planlamalarına izin veriyor.

Bu sezonlarda True Volleball şimdiden Candy Arena'yı dönüştürmek için büyük yatırımlar yaptı. Daha önce yenilenmiş bir otelde, temiz, cana yakın ve güvenli LED teknolojisi ile uygulanan, ses sistemi üzerinde yapılanlara ve fiber ile karakterize edilen bir wifi ağının gerçekleştirilmesine yönelik yapılan müdahaleler sayesinde oluştu.

Nihayet 2017, bugün Monza Sarayı için Candy Arena'nın bir başka önemli yılıydı ve ev aletleri endüstrisinde uluslararası lider olan Candy Group'un Baş Sponsoru olarak resmileştirildi.

Bugün Millennials, Generation Z ya da yaklaşan Omega Generation trendlerini ve gelecekteki trendleri anlayan ve öngören bir yaklaşım olmadan lider olmayı bekleyemezsiniz.

Aynı zamanda, nasıl yenilikçi olunacağını, yönetilebilir olduğunu ve aynı dili, müşterileri, ortakları, tüketicileri veya işletmeleri de konuşan bir yaklaşım.

Bu, Candy Arena gibi bir tesise çevrilmiş, daha karmaşık olan ihtiyaçlara cevap verebilmek için özel farklı ve giderek daha karmaşık ihtiyaçlara cevap verebilmek için akıl yürütme kolaylığı, düşünce ve aynı zamanda icra kolaylığı içinde yaşayan bir yönetim anlamına geliyor.

Tüm bunlar çalışmanın doğallığıyla, uygulamada Candy Arena gibi yalnızca gerçek bir "çoklu platform" un sunması gereken deneyim, ve kişisel, işbirliğine dayalı bir proje için PoliHub'un çok kanallı pazarlamanın yenilikçi modellerinin başlatılmasını içeriyor.

2012'den beri Monza Spor Salonu'nu yöneten Consorzio Vero Volley tarafından yapılan önemli bir yenileme çalışmasının ardından Candy Arena, yenilenmiş ve temiz, güvenli ve konforlu alanlarla bugün yenilenmiştir. Salon,, hem A1 ligi milli takım oyuncuları, hem de Vero Volley’in erkek kadın ve genç takımları için antreman ve maçlarda kullanılıyor. Günümüzde, salonun içi planda belirtilen çeşitli renklere dayanmakla birlikte dış alan her türlü olaya uyum sağlamak için uygundur. Konserler ve gösteriler, konferanslar, kongreler, iş toplantıları ve takım oluşturma, fuarlar ve sergiler, fotoğraf sergileri, yiyecek içecek ve ziyafet etkinlikleri ve benzeri şeyler aracılığıyla spor yapanlar, tıpkı Candy Arena gibi, büyüklük sınırlamaları olmadan, modern ve çok yönlü bir yapı gerektirir.

 

 

Anahtar Kelimeler: Aydın BB

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV