18 Temmuz 2019 Perşembe

İşte yeni Ulusal Voleybol Hakemleri

Ulusal Voleybol Hakemliği yazılı sınav sonuçları belli oldu.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 20:49
İşte yeni Ulusal Voleybol Hakemleri
Ulusal Voleybol Hakemliği yazılı sınav sonuçları belli oldu. Konu ile ilgili olarak TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu'ndan yapılan yazılı açıklama şöyle:


2018-2019 Sezonunda il temsilcileri tarafından Ulusal hakemliğe teklif edilen 59 il hakemi, 30 Haziran 2019 tarihinde, Ankara Volley Otel’de yapılan yazılı sınava tabi tutulmuşlardır. Yapılan sınav sonucunda başarılı ve başarısız olan hakemlerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

Başarılı olan hakemlerimiz, Ulusal Hakemliğe Yükseltilme Seminer ve Sınavına katılmaya hak kazanmışlardır. 2019-2020 sezonu içerisinde yapılacak sınav/seminerin yeri ve tarihi Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulumuz tarafından daha sonra bildirilecektir.





S.NO İLİ ADI SOYADI SINVA SONUCU
1 ADANA MUHAMMED ESVED GÖKMEZ BAŞARILI
2 ADANA MUSTAFA YÜREGİL BAŞARILI
3 AMASYA ALİ ŞİŞİK BAŞARILI
4 ANKARA BURAK ERTÜRK BAŞARILI
5 ANKARA BÜŞRA İLBEY BAŞARILI
6 ANKARA EMRE SARIŞIK BAŞARILI
7 ANKARA HALİME KARAMAN BAŞARILI
8 ANKARA İSA DELLAL BAŞARILI
9 ANKARA MURAT İLHAN BAŞARILI
10 ANKARA SERKAN ÖZBAŞ BAŞARILI
11 ANKARA VEYSEL ONUR TÜRKMEN BAŞARILI
12 BİNGÖL METİN KANAT BAŞARILI
13 BURSA BÜLENT ÖZTÜRK BAŞARILI
14 BURSA ELİF SELİN KIRAN BAŞARILI
15 ÇORUM CAN ACAR BAŞARILI
16 DÜZCE ALİ DALKES BAŞARILI
17 DÜZCE İBRAHİM GÜL BAŞARILI
18 DÜZCE OSMAN EROL BAŞARILI
19 GAZİANTEP EKREM BOZKURT BAŞARILI
20 ISPARTA KADİR AKYOL BAŞARILI
21 ISPARTA SEFA MACUN BAŞARILI
22 İSTANBUL İNANÇ AK BAŞARILI
23 İZMİR BURAK UĞURLU BAŞARILI
24 İZMİR DUYGU İYİSON BAŞARILI
25 İZMİR HALİL ÇAKIR BAŞARILI
26 KIRKLARELİ FİGEN TUNA BAŞARILI
27 KOCAELİ AYTAÇ YALMAN BAŞARILI
28 KOCAELİ EYÜP ATALI BAŞARILI
29 KOCAELİ FURKAN ATALI BAŞARILI
30 MANİSA ELİF ÖZGE DİNÇER BAŞARILI
31 VAN DEMET KAYALI BAŞARILI
32 VAN İBRAHİM İNCEER BAŞARILI
33 ADANA BAHADIR KAAN ÇALIK BAŞARISIZ
34 ADANA MURAT GÜL BAŞARISIZ
35 AMASYA ANIL ŞİŞİK BAŞARISIZ
36 ANTALYA MURAT ÜZÜMCÜ BAŞARISIZ
37 ARTVİN NİLHAN ALTINTAŞ YALÇIN BAŞARISIZ
38 BİNGÖL AYŞE ONAT BAŞARISIZ
39 BURSA BÜŞRANUR MUMCU BAŞARISIZ
40 BURSA SERDAR HARUNOĞULLARI BAŞARISIZ
41 DENİZLİ IRMAK YALAP BAŞARISIZ
42 DENİZLİ SÜMEYRA ORHAN BAŞARISIZ
43 DÜZCE SERCAN ÇALIŞKAN BAŞARISIZ
44 GİRESUN MEHMET BAĞIRGAN BAŞARISIZ
45 İSTANBUL FERHAT TUNÇEL BAŞARISIZ
46 İSTANBUL HALİL GÜRCAN BAŞARISIZ
47 İZMİR ERAY OTURAKKAYA BAŞARISIZ
48 KOCAELİ BİROL ÖZDEMİR BAŞARISIZ
49 KOCAELİ SEÇKİN ÖNEREN BAŞARISIZ
50 MARDİN BİLGE CENGİZ BAŞARISIZ
51 MARDİN HASAN ÇELİK BAŞARISIZ
52 MARDİN HASAN ÇELİK BAŞARISIZ
53 MARDİN İSMAİL ÜSTEK BAŞARISIZ
54 MARDİN ZEYNEP İRKILATA BAŞARISIZ
55 NİĞDE HÜSEYİN CEYLAN BAŞARISIZ
56 TRABZON FATİH KARA BAŞARISIZ
57 VAN FERDİ ŞABU GİRMEDİ
58 VAN HACI YUSUF KADAN GİRMEDİ
59 VAN HAKAN YILDIRIMÇAKAR GİRMEDİ
 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV