25 Ağustos 2019 Pazar

Karşıyaka'nın Milli Gururu: Yaren Işık

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Takımının başarılı orta oyuncusu Yaren Işık, U20 Milli Takımımız ile birlikte Meksika'da gösterdiği performansla takımımın gururu oldu.

19 Temmuz 2019 Cuma 15:23
Karşıyaka'nın Milli Gururu: Yaren Işık
 Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Takımının başarılı orta oyuncusu Yaren Işık, U20 Milli Takımımız ile birlikte Meksika'da oynanan U20 Dünya Voleybol Şampiyonası'nda gösterdiği performansla takımımın gururu oldu.

Yaren Işık, U20 Milli Takımımızın Dünya Şampiyonası'nda son 4 takım arasına adını yazdırdığı İkinci Etap maçları sonunda bireysel istatistiklerde,  blok sıralamasında 10. Sırada yer alarak bireysel istatistiklerde ilk 10 sırada yer alan yedi milli oyuncumuzdan biri olmayı başardı,

İlk 10 sırada yer alan diğer milli oyuncularımız skorerler sıralamasında zirveye adını yazdıran Derya Cebecioğlu, 2. sırada yer alan Yaprak Erkek, blok sıralamasında zirvede yer alan Merve Atlıer, savunmacılar sıralamasında 7. sırada yer alan Simay Kurt, 9. sırada yer alan Derya Cebecioğlu, pasörler sıralamasında 8. sırada yer alan Eda Kafkas, 9. sırada yer alan Eylül Karadaş oldu, servis ve manşet sıralamalarında ise U20 Milli Takımımız’dan ilk 10’da yer alabilen olmadı.

U20 Milli Takımımız’ı kutluyor, performans ve başarılarının 21 Temmuz Pazar Türkiye Saati ile 04:00’te başlayacak olan ve İtalya ile karşılaşacağımız yarı final maçında artarak devamını diliyor ve bekliyoruz.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV