19 Ekim 2018 Cuma

Kılıçdaroğlu da Eczacıbaşı Spor Kulübü'nü kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de gündemdeki konuları değerlendirdiği yaptığı grup konuşmasında Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından kadın ve dünya spor ödülüne layık görülmesi sebebiyle Eczacıbaşı Spor Kıulübü'nü kutladı.

10 Ekim 2018 Çarşamba 08:12
Kılıçdaroğlu da Eczacıbaşı Spor Kulübü'nü kutladı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de partisinin grup toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdiği grup konuşmasında Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından kadın ve dünya spor ödülüne layık görülmesi sebebiyle Eczacıbaşı Spor Kıulübü'nü kutladı.
Kılıçdaroğlu konuşmasında konu ile ilgili olarak; 'Ekonomik sıkıntıların ve şehitlerimiz gibi yaşadığımız acı olayların arasında, kendilerini mutlu eden haberler de geliyor. Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün, Uluslararası Olimpiyat Komitesi tarafından kadın ve dünya spor ödülüne layık görüldü. Başta Faruk Eczacıbaşı olmak üzere yöneticileri ve oyuncuları kutlarım.' ifidelerini kullandı.

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV