26 Eylül 2018 Çarşamba

Kocaeli'de çifte eğitim

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı ve sitemizin yazarlarından Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi, Kocaeli Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği' nin Aralık ayı planlı seminerinde eğitim verecek.

07 Aralık 2017 Perşembe 06:44
Kocaeli'de çifte eğitim
Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı ve sitemizin yazarlarından Doç. Dr. Rıdvan Ekmekçi,  Kocaeli Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği' nin Aralık ayı planlı seminerinde eğitim verecek.


Kocaeli Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin Aralık ayı Planlı seminerinde çifte eğitim olacak.
08.12.2017 Cuma akşamı saat 18:30 da yapılacak olan seminere Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr Rıdvan Ekmekçi 'HAKEMLİKTE ZİHİNSEL HAZIRLIK'  adlı seminer verecek.
KVHGD Başkanı Süha KÜÇÜKÖZLER in Çizgi Hakemliği ile ilgili vereceği aylık planlı eğitimin ardından başlayacak olan seminer Kocaeli Gençlik Hizmetleri Uluslararası Kongre Merkezi'nde yapılacak.

  

Paykasakarti.net| paykasa kart al, paykasa satın al, ucuz paykasa, paykasa fiyatları, paykasa nedir, paykasa al, paykasa bayi, istanbul paykasa, ankara paykasa, adana paykasa

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV