22 Nisan 2019 Pazartesi

Leonardi geri mi dönüyor

Busto Arsizio Transfer Çalışmalarına Başladı. Popovic'in transferi için en büyük rakip Terzic'li Fenerbahçe...

13 Nisan 2018 Cuma 07:04
Leonardi geri mi dönüyor

İtalya kadınlar ligi takımlarından UYBA Busto Arsizio’da büyük bir hareketlilik var. 

İlk maçta alınan kötü yenilgiye rağmen hala oynanacak bir yarı final serisi söz konusu. Ancak gelecek sezonun transfer çalışmaları başladı bile. Bugünün Prealpina haberlerine göre, Maderna şirketi, şimdiden geleceğin ekibini oluşturmak için çalışıyor. Ancak bu anlamda, yürürlükteki mevcut taahhütlerin resmi anlaşmaların açıklanmasını engellediğini akılda tutmak gerekir. Giulia Leonardi'nin geri dönüşünü görecek olmanın söz konusu olması gibi.

Eski Liu Jo Nordmeccanica Modena oyuncusu ve 2011-2012 sezonu kahramanlarından biri olan Leonardi, sözleşmesi bittiğinden ücretsiz olarak Busto'ya dönecek ve arzu edilen bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına gelecek, ve takımının güçlü bir kadroya sahip olduğunu görmek arzusu her zamankinden daha baskın. Şu anda bile, Giulia’nın Busto halkının gözdesi olduğunu düşünerek gerçek bir coşku patlaması yarattığı söylenebilir. Bununla birlikte, Leonardi'nin dönüşünün aynı zamanda yeni bir ruh yaratacak gibi görünüyor.

Prealpina aynı zamanda şu anda sakatlığı nedeniyle voleybol oynamayan Valentina Diouf'un hikayesini de anlatıyor. Mart ayının sonunda Via Maderna'daki kulübü ile olan anlaşmasının otomatik olarak yenilenmesini reddetti. Çin liginden bir teklif onun için hazır. Ancak, yenilenmeyi reddetmesinin, güvenli bir transfere bir adım oluşturabileceğini unutmamak gerekir. İşte bu nedenle burada müzakerelerde çeşitli ücret farkları olacaktır. Ancak onun yerine çok sayıda alternatif var ki bunlardan biri Katarina Barun Susnjar. 34 yaşındaki Hırvat solak oyuncu, İtalya’da iken Busto’ya karşı birkaç farklı kulüpte mücadele etti.

 Transfer pazarında sadece Leonardi’nin gelişi ve potansiyeli olan bir smaçör yok. Novara maçında, aslında Porto Rikolu Stephanie Enright için kırmızı ve beyaz bir teklifin sesi Casalmaggiore’den gelecek gibi görünüyor. Amerikalı Michelle Bartsch'in uzun listede yer alıyor olması bilinen bir gerçek. Ayrıca Kelsey Robinson ile Monza, Scandicci, Casalmaggiore ve Igor Novara ilgileniyor.

Maderna firması, Floransa’dan teklif alan Beatrice Berti'nin sözleşmesinin yenilenmesi için çalışıyor. Bu nedenle Mina Popovic'e büyük ilgi gösteriyorlar. Transferi için Fenerbahçe ile mücadele ediyor, oyuncunun milli takımının antrenörü Zoran Terzic ile birlikte İstanbul’a gideceğine kesin gözle bakılıyor.

 

 

Anahtar Kelimeler: UYBA Busto Arsizio

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV