22 Nisan 2019 Pazartesi

Malatya'da Dünya Engelliler Günü'nde oturarak voleybol maçı oynandı

Malatya Gençlik Spor İl Müdürlügü ile TVF Malatya Voleybol İl Temsilciligi ve Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği işbirliğiyle; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle düzenlenen etkinlikte Malatyalı hakemler, engelli sporcularla bir gösteri maçı yaptı.

04 Aralık 2018 Salı 09:03
Malatya'da Dünya Engelliler Günü'nde oturarak voleybol maçı oynandı
Malatya Gençlik Spor İl Müdürlügü ile  TVF Malatya Voleybol İl Temsilciligi ve Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği işbirliğiyle; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle düzenlenen etkinlikte Malatyalı hakemler, engelli sporcularla bir gösteri maçı yaptı.
Toplumsal duyarlılığı arttırmak ve engelli vatandaşlarımızın sıkıntılarına dikkat çekmek için gerçekleştirilen oturarak voleybol maçını Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, TVF Malatya Voleybol İl Temsilcisi Baki Alpaslan, Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Salduz birlikte seyrettiler. 
Maçtan sonra 'Voleybol Heryerde' pankartı açıldı ve etkinliğe katılan sporcu ve hakemlere madalya ve çiçek takdim edildi.
    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV