19 Ağustos 2019 Pazartesi

Malatya VHGD Başkanı Furkan Salduz'dan Teşekkür

8 Haziran Cumartesi günü Malatya tarihinde ilk kez oynanan A Milli Takım düzeyinde bir Avrupa maçında övgüye değer bir ortam yaratan Malatya'da bir teşekkür de Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Salduz'dan geldi.

09 Haziran 2019 Pazar 14:07
Malatya VHGD Başkanı Furkan Salduz'dan Teşekkür
8 Haziran Cumartesi günü Malatya tarihinde ilk kez oynanan A Milli Takım düzeyinde bir Avrupa maçında  övgüye değer bir ortam yaratan Malatya'da bir teşekkür de Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Furkan Salduz'dan geldi.

Salduz, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:


Harika bir şehirde, destan yazan sevgili MALATYA'M ;

8 Haziran Cumartesi günü Malatya tarihinde ilk kez A Milli Takım düzeyinde bir Avrupa maçı oynandı. Bu büyük organizasyonu Malatya’ ya kazandıran çok kıymetli Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanım Sayın Mehmet Akif Üstündağ’a, bu muhteşem galibiyette bizleri yalnız bırakmayan TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve As Başkanımız Sayın Ahmet Göksu'ya, TVF Yönetim Kurulu Üyesi ve  Milli Takımlardan Sorumlu Asbaşkanımız Sayın Kurtaran Mumcu'ya, TVF  Merkez Hakem ve Gözelmciler Kurulu Başkanımız Sayın Aziz Yener hocama, Malatya Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Ebubekir Kayhan’a, bizlere ilk günden son güne kadar her daim destek olan Yeşilyurt Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Çınar’a ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü Mehmet Türkoğlu’na,TVF Malatya Voleybol İl Temsilcimiz; kardeşim Baki Alpaslan'a, Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkan Yardımcısı kardeşim Özgür Öz' e, Malatya  Merkez Spor Salonu’nun maça hazırlanmasında bizleri yalnız bırakmayan Tesis Amiri Sayın Orhan Altay ve ekibine,  Ramazan Bayramın ilk gününden, turnuvanın son gününe kadar gece, gündüz çalışan Malatya Bölgemizin değerli hakem ve gözlemcilerine çok teşekkür ediyorum. 

Maçtan  sonra tüm Türkiye’de ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu CEV tarafından övgü ile bahsedilen muhteşem bir ortamda oynanan bu güzel maçta salonu hınca hınç dolduran tüm hem şehirlilerime ve Malatya’mızın vazgeçilmez taraftar gurubu olan Malatya Derebeyler Taraftar Grubu Başkanına ve Asbaşkanı kardeşim Numan Oskaloğlu’na ve tüm taraftarımıza teşekkür ediyorum.

İnşallah voleybolu Malatya’da daha güzel yerlere getireceğiz. Çünkü Malatya her şeyin en iyisine layıktır. Dört dörtlük şehrimize daha nice güzel maçlar kazandıracağız inşallah. A Erkek Milli Takımımız, yer aldığı 2019 CEV Erkekler Voleybol Altın Lig A Grubu’nda dört maçta dördüncü galibiyetini aldı ve Malatya’da aldıkları bu galibiyetle gruptan  çıkmayı garantiledi. Bu gurur Malatya’mıza nasip oldu. Daha nice güzel günlerde, nice güzel voleybol maçları nasip olur güzel şehrime, MALATYA’MA. 
En derin sevgi ve saygılarımla,

Furkan Salduz 

Malatya Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı
 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

ARŞİV